Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň 14.9. 13:00
Olomouc - HC Plzeň 14.9. 14:00
Slavia - Písek 15.9. 13:00
Zlín - Házená J.Hradec 15.9. 13:00
Ostrava Zábřeh - Poruba A 15.9. 14:00
DHK Baník Most - Kobylisy 15.9. 16:00

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

Poruba A - Zlín 21.9. 13:00
Házená J.Hradec - Olomouc 21.9. 16:00
HC Plzeň - SHK Veselí n.M. 21.9. 16:30
Slavia - Kobylisy 22.9. 13:00
Písek - DHC Plzeň 22.9. 13:00
DHK Baník Most - Ostrava Zábřeh 22.9. 16:00

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

DHC Plzeň - HC Plzeň 3.10. 17:45
SHK Veselí n.M. - Házená J.Hradec 5.10. 13:00
Olomouc - Poruba A 5.10. 14:00
Ostrava Zábřeh - Slavia 6.10. 13:00
Zlín - DHK Baník Most 6.10. 13:00
Kobylisy - Písek 6.10. 18:00

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

Kobylisy - Ostrava Zábřeh 12.10. 16:00
Házená J.Hradec - DHC Plzeň 12.10. 16:30
Slavia - Zlín 13.10. 13:00
Písek - HC Plzeň 13.10. 13:00
Poruba A - SHK Veselí n.M. 13.10. 13:00
DHK Baník Most - Olomouc 13.10. 16:00

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

Zlín - Kobylisy 19.10. 13:00
SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most 19.10. 13:00
Olomouc - Slavia 19.10. 14:00
Ostrava Zábřeh - Písek 19.10. 15:00
HC Plzeň - Házená J.Hradec 20.10. 15:30
DHC Plzeň - Poruba A 20.10. 16:00

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Ostrava Zábřeh - Zlín 26.10. 15:00
Kobylisy - Olomouc 27.10. 12:00
Slavia - SHK Veselí n.M. 27.10. 13:00
Písek - Házená J.Hradec 27.10. 13:00
Poruba A - HC Plzeň 27.10. 14:00
DHK Baník Most - DHC Plzeň 27.10. 16:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Kobylisy 2.11. 13:00
Olomouc - Ostrava Zábřeh 2.11. 14:00
Házená J.Hradec - Poruba A 2.11. 16:00
DHC Plzeň - Slavia 3.11. 13:00
HC Plzeň - DHK Baník Most 3.11. 13:30
Zlín - Písek 3.11. 14:00

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Zlín - Olomouc 9.11. 13:00
Kobylisy - DHC Plzeň 10.11. 12:00
Slavia - HC Plzeň 10.11. 13:00
Písek - Poruba A 10.11. 13:00
Ostrava Zábřeh - SHK Veselí n.M. 10.11. 15:00
DHK Baník Most - Házená J.Hradec 10.11. 16:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Zlín 16.11. 13:00
Olomouc - Písek 16.11. 14:00
Poruba A - DHK Baník Most 16.11. 14:30
Házená J.Hradec - Slavia 16.11. 16:00
DHC Plzeň - Ostrava Zábřeh 17.11. 12:00
HC Plzeň - Kobylisy 17.11. 13:30

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

Olomouc - SHK Veselí n.M. 30.11. 14:00
Kobylisy - Házená J.Hradec 1.12. 12:00
Slavia - Poruba A 1.12. 13:00
Písek - DHK Baník Most 1.12. 13:00
Zlín - DHC Plzeň 1.12. 13:00
Ostrava Zábřeh - HC Plzeň 1.12. 14:30

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Písek 7.12. 13:00
DHC Plzeň - Olomouc 8.12. 12:00
Poruba A - Kobylisy 8.12. 12:00
HC Plzeň - Zlín 8.12. 13:30
Házená J.Hradec - Ostrava Zábřeh 8.12. 14:00
DHK Baník Most - Slavia 8.12. 16:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

DHC Plzeň - SHK Veselí n.M. 8.2. 12:00
Házená J.Hradec - Zlín 8.2. 16:00
Kobylisy - DHK Baník Most 9.2. 00:00
Písek - Slavia 9.2. 13:00
Poruba A - Ostrava Zábřeh 9.2. 13:00
HC Plzeň - Olomouc 9.2. 13:30

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

Ostrava Zábřeh - DHK Baník Most 15.2. 00:00
Zlín - Poruba A 15.2. 09:00
SHK Veselí n.M. - HC Plzeň 15.2. 13:00
Olomouc - Házená J.Hradec 15.2. 14:00
Kobylisy - Slavia 16.2. 09:00
DHC Plzeň - Písek 16.2. 16:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

HC Plzeň - DHC Plzeň 22.2. 09:30
Házená J.Hradec - SHK Veselí n.M. 22.2. 12:00
Slavia - Ostrava Zábřeh 23.2. 13:00
Písek - Kobylisy 23.2. 13:00
Poruba A - Olomouc 23.2. 13:00
DHK Baník Most - Zlín 23.2. 16:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Ostrava Zábřeh - Kobylisy 29.2. 00:00
Zlín - Slavia 29.2. 09:00
SHK Veselí n.M. - Poruba A 29.2. 13:00
Olomouc - DHK Baník Most 29.2. 14:00
HC Plzeň - Písek 29.2. 16:00
DHC Plzeň - Házená J.Hradec 1.3. 12:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Házená J.Hradec - HC Plzeň 7.3. 16:00
Kobylisy - Zlín 8.3. 09:00
Slavia - Olomouc 8.3. 13:00
Písek - Ostrava Zábřeh 8.3. 13:00
Poruba A - DHC Plzeň 8.3. 14:30
DHK Baník Most - SHK Veselí n.M. 8.3. 16:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Zlín - Ostrava Zábřeh 14.3. 09:00
Olomouc - Kobylisy 14.3. 14:00
Házená J.Hradec - Písek 14.3. 16:00
SHK Veselí n.M. - Slavia 14.3. 16:00
HC Plzeň - Poruba A 15.3. 13:30
DHC Plzeň - DHK Baník Most 15.3. 16:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Ostrava Zábřeh - Olomouc 4.4. 00:00
Poruba A - Házená J.Hradec 4.4. 12:00
Kobylisy - SHK Veselí n.M. 5.4. 09:00
Slavia - DHC Plzeň 5.4. 13:00
Písek - Zlín 5.4. 13:00
DHK Baník Most - HC Plzeň 5.4. 16:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

DHC Plzeň - Kobylisy 18.4. 12:00
Poruba A - Písek 18.4. 12:00
SHK Veselí n.M. - Ostrava Zábřeh 18.4. 13:00
Olomouc - Zlín 18.4. 14:00
Házená J.Hradec - DHK Baník Most 18.4. 16:00
HC Plzeň - Slavia 19.4. 13:30

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Ostrava Zábřeh - DHC Plzeň 25.4. 00:00
Zlín - SHK Veselí n.M. 25.4. 09:00
Kobylisy - HC Plzeň 26.4. 09:00
Slavia - Házená J.Hradec 26.4. 13:00
Písek - Olomouc 26.4. 13:00
DHK Baník Most - Poruba A 26.4. 16:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Olomouc 2.5. 13:00
HC Plzeň - Ostrava Zábřeh 2.5. 13:45
Házená J.Hradec - Kobylisy 2.5. 16:00
Poruba A - Slavia 3.5. 14:30
DHK Baník Most - Písek 3.5. 16:00
DHC Plzeň - Zlín 3.5. 16:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Ostrava Zábřeh - Házená J.Hradec 9.5. 00:00
Zlín - HC Plzeň 9.5. 09:00
Olomouc - DHC Plzeň 9.5. 14:00
Kobylisy - Poruba A 10.5. 09:00
Slavia - DHK Baník Most 10.5. 13:00
Písek - SHK Veselí n.M. 10.5. 13:00