Míče na házenou

Házená v TV

25. 09. 2019 20:15 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Česká republika - Portugalsko
28. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Severní Makedonie - Česká republika
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže MOL liga žen

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

ŠŠK Prešov - Iuventa Michalovce 17 : 28
Sokol Poruba - HK Hodonín 30 : 15
Bánovce n.B. - SHK Veselí n.M. 21 : 42
Sokol Písek - Duslo Šaľa 26 : 25
Baník Most - Zora Olomouc 32 : 27
Handball PSG Zlín - Slavia Praha 22 : 27
Dunajská Streda - Sporta Hlohovec 22.9. 15:00

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Baník Most 2.10. 18:00
HK Hodonín - ŠŠK Prešov 4.10. 17:30
Zora Olomouc - Slavia Praha 5.10. 17:30
Iuventa Michalovce - Bánovce n.B. 5.10. 17:30
Duslo Šaľa - Sokol Poruba 5.10. 18:00
Sporta Hlohovec - Sokol Písek 5.10. 18:00
Handball PSG Zlín - Dunajská Streda 6.10. 18:00

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Slavia Praha - SHK Veselí n.M. 9.10. 17:30
Baník Most - Iuventa Michalovce 9.10. 18:00
Sokol Písek - Sokol Poruba 12.10. 15:00
Dunajská Streda - Zora Olomouc 12.10. 16:00
ŠŠK Prešov - Duslo Šaľa 12.10. 17:30
Sporta Hlohovec - Handball PSG Zlín 12.10. 18:00
Bánovce n.B. - HK Hodonín 12.10. 18:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

Iuventa Michalovce - Slavia Praha nezadáno
HK Hodonín - Baník Most 16.10. 17:30
SHK Veselí n.M. - Dunajská Streda 19.10. 17:00
Zora Olomouc - Sporta Hlohovec 19.10. 17:30
Handball PSG Zlín - Sokol Písek 19.10. 18:00
Duslo Šaľa - Bánovce n.B. 19.10. 18:00
Sokol Poruba - ŠŠK Prešov 20.10. 18:00

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Sokol Písek - ŠŠK Prešov 26.10. 15:00
Dunajská Streda - Iuventa Michalovce 26.10. 16:00
HK Hodonín - Slavia Praha 26.10. 17:30
Bánovce n.B. - Sokol Poruba 26.10. 18:00
Baník Most - Duslo Šaľa 26.10. 18:00
Sporta Hlohovec - SHK Veselí n.M. 26.10. 18:00
Handball PSG Zlín - Zora Olomouc 27.10. 18:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

Sokol Poruba - Baník Most 30.10. 18:00
SHK Veselí n.M. - Handball PSG Zlín 2.11. 17:00
Iuventa Michalovce - Sporta Hlohovec 2.11. 17:30
Zora Olomouc - Sokol Písek 2.11. 17:30
HK Hodonín - Dunajská Streda 2.11. 17:30
ŠŠK Prešov - Bánovce n.B. 2.11. 17:30
Duslo Šaľa - Slavia Praha 2.11. 18:00

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

Slavia Praha - Sokol Poruba 6.11. 17:30
Sokol Písek - Bánovce n.B. 9.11. 15:00
Dunajská Streda - Duslo Šaľa 9.11. 16:00
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M. 9.11. 17:30
Handball PSG Zlín - Iuventa Michalovce 9.11. 18:00
Sporta Hlohovec - HK Hodonín 9.11. 18:00
Baník Most - ŠŠK Prešov 9.11. 18:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Sokol Poruba - Dunajská Streda 13.11. 18:00
Sokol Písek - SHK Veselí n.M. 16.11. 15:00
Iuventa Michalovce - Zora Olomouc 16.11. 17:30
ŠŠK Prešov - Slavia Praha 16.11. 17:30
Duslo Šaľa - Sporta Hlohovec 16.11. 18:00
Bánovce n.B. - Baník Most 16.11. 18:00
HK Hodonín - Handball PSG Zlín 16.11. 18:30

podzim 2019 - 12. kolo - rozpis

Sokol Písek - Baník Most 30.11. 15:00
Dunajská Streda - ŠŠK Prešov 30.11. 16:00
SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce 30.11. 17:00
Zora Olomouc - HK Hodonín 30.11. 17:30
Sporta Hlohovec - Sokol Poruba 30.11. 18:00
Slavia Praha - Bánovce n.B. 1.12. 17:00
Handball PSG Zlín - Duslo Šaľa 1.12. 18:00

podzim 2019 - 13. kolo - rozpis

Sokol Písek - Iuventa Michalovce 1.12. 15:00
HK Hodonín - SHK Veselí n.M. 6.12. 17:30
ŠŠK Prešov - Sporta Hlohovec 7.12. 17:30
Duslo Šaľa - Zora Olomouc 7.12. 18:00
Bánovce n.B. - Dunajská Streda 7.12. 18:00
Baník Most - Slavia Praha 7.12. 18:00
Sokol Poruba - Handball PSG Zlín 8.12. 18:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

HK Hodonín - Iuventa Michalovce 11.12. 17:30
Sokol Písek - Slavia Praha 14.12. 15:00
ŠŠK Prešov - Handball PSG Zlín 14.12. 17:30
Duslo Šaľa - SHK Veselí n.M. 14.12. 18:00
Baník Most - Dunajská Streda 14.12. 18:00
Bánovce n.B. - Sporta Hlohovec 14.12. 18:00
Sokol Poruba - Zora Olomouc 15.12. 18:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Dunajská Streda - Slavia Praha 4.1. 16:00
SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba 4.1. 17:00
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa 4.1. 17:30
HK Hodonín - Sokol Písek 4.1. 17:30
Zora Olomouc - ŠŠK Prešov 4.1. 17:30
Baník Most - Sporta Hlohovec 4.1. 18:00
Handball PSG Zlín - Bánovce n.B. 4.1. 18:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Sokol Písek - Dunajská Streda 11.1. 15:00
ŠŠK Prešov - SHK Veselí n.M. 11.1. 17:30
Duslo Šaľa - HK Hodonín 11.1. 18:00
Baník Most - Handball PSG Zlín 11.1. 18:00
Bánovce n.B. - Zora Olomouc 11.1. 18:00
Sokol Poruba - Iuventa Michalovce 12.1. 16:00
Slavia Praha - Sporta Hlohovec 12.1. 17:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Bánovce n.B. 18.1. 17:00
HK Hodonín - Sokol Poruba 18.1. 17:30
Zora Olomouc - Baník Most 18.1. 17:30
Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov 18.1. 17:30
Sporta Hlohovec - Dunajská Streda 18.1. 18:00
Duslo Šaľa - Sokol Písek 18.1. 18:00
Slavia Praha - Handball PSG Zlín 19.1. 17:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Sokol Písek - Sporta Hlohovec 25.1. 15:00
Dunajská Streda - Handball PSG Zlín 25.1. 16:00
ŠŠK Prešov - HK Hodonín 25.1. 17:30
Baník Most - SHK Veselí n.M. 25.1. 18:00
Sokol Poruba - Duslo Šaľa 25.1. 18:00
Bánovce n.B. - Iuventa Michalovce 25.1. 18:00
Slavia Praha - Zora Olomouc 26.1. 17:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Slavia Praha 1.2. 17:00
HK Hodonín - Bánovce n.B. 1.2. 17:00
Zora Olomouc - Dunajská Streda 1.2. 17:30
Iuventa Michalovce - Baník Most 1.2. 17:30
Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov 1.2. 18:00
Handball PSG Zlín - Sporta Hlohovec 1.2. 18:00
Sokol Poruba - Sokol Písek 2.2. 18:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Sokol Písek - Handball PSG Zlín 8.2. 15:00
Dunajská Streda - SHK Veselí n.M. 8.2. 16:00
ŠŠK Prešov - Sokol Poruba 8.2. 17:30
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa 8.2. 18:00
Baník Most - HK Hodonín 8.2. 18:00
Sporta Hlohovec - Zora Olomouc 8.2. 18:00
Slavia Praha - Iuventa Michalovce 9.2. 17:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Sporta Hlohovec 15.2. 17:00
Slavia Praha - HK Hodonín 15.2. 17:00
Zora Olomouc - Handball PSG Zlín 15.2. 17:30
ŠŠK Prešov - Sokol Písek 15.2. 17:30
Iuventa Michalovce - Dunajská Streda 15.2. 17:30
Duslo Šaľa - Baník Most 15.2. 18:00
Sokol Poruba - Bánovce n.B. 16.2. 18:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Sokol Písek - Zora Olomouc 22.2. 15:00
Dunajská Streda - HK Hodonín 22.2. 16:00
Sporta Hlohovec - Iuventa Michalovce 22.2. 18:00
Handball PSG Zlín - SHK Veselí n.M. 22.2. 18:00
Baník Most - Sokol Poruba 22.2. 18:00
Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov 22.2. 18:00
Slavia Praha - Duslo Šaľa 23.2. 17:00

jaro 2020 - 23. kolo - rozpis

SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc 29.2. 17:00
HK Hodonín - Sporta Hlohovec 29.2. 17:00
ŠŠK Prešov - Baník Most 29.2. 17:30
Iuventa Michalovce - Handball PSG Zlín 29.2. 17:30
Bánovce n.B. - Sokol Písek 29.2. 18:00
Sokol Poruba - Slavia Praha 29.2. 18:00
Duslo Šaľa - Dunajská Streda 29.2. 18:00

jaro 2020 - 24. kolo - rozpis

Sokol Písek - SHK Veselí n.M. 7.3. 15:00
Dunajská Streda - Sokol Poruba 7.3. 16:00
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 7.3. 17:30
Handball PSG Zlín - HK Hodonín 7.3. 18:00
Sporta Hlohovec - Duslo Šaľa 7.3. 18:00
Baník Most - Bánovce n.B. 7.3. 18:00
Slavia Praha - ŠŠK Prešov 8.3. 17:00

jaro 2020 - 25. kolo - rozpis

HK Hodonín - Zora Olomouc 4.4. 17:00
ŠŠK Prešov - Dunajská Streda 4.4. 17:30
Iuventa Michalovce - SHK Veselí n.M. 4.4. 17:30
Sokol Poruba - Sporta Hlohovec 4.4. 18:00
Duslo Šaľa - Handball PSG Zlín 4.4. 18:00
Baník Most - Sokol Písek 4.4. 18:00
Bánovce n.B. - Slavia Praha 4.4. 18:00

jaro 2020 - 26. kolo - rozpis

Iuventa Michalovce - Sokol Písek 16.2. 15:00
Dunajská Streda - Bánovce n.B. 9.4. 16:00
SHK Veselí n.M. - HK Hodonín 9.4. 17:00
Slavia Praha - Baník Most 9.4. 17:00
Zora Olomouc - Duslo Šaľa 9.4. 17:30
Handball PSG Zlín - Sokol Poruba 9.4. 18:00
Sporta Hlohovec - ŠŠK Prešov 9.4. 18:00