Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenky - západ

podzim - 6. kolo - rozpis

TJ Sokol Bělá - FK Hvězda Cheb 16 : 18
TJ Turnov - DHK Pardubice 19 : 33
Kobylisy - Písek 32 : 28
H.Brod - Házená Mělník 37 : 21
Slavia VŠ Plzeň - Slavoj Žirovnice 2.12. 15:00

podzim - 10. kolo - rozpis

HC Plzeň - Házená Mělník 2.12. 10:30
TJ Sokol Bělá - H.Brod 2.12. 13:00
TJ Turnov - Kobylisy 2.12. 14:00
Slavia VŠ Plzeň - FK Hvězda Cheb 3.12. 15:30
Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice 17.12. 12:30

podzim - 11. kolo - rozpis

Kobylisy - Slavia VŠ Plzeň 9.12. 11:00
H.Brod - TJ Turnov 10.12. 10:00
DHK Pardubice - TJ Sokol Bělá 10.12. 13:00
Písek - HC Plzeň 10.12. 13:00
Házená Mělník - Slavoj Žirovnice 10.12. 15:00

jaro - 12. kolo - rozpis

H.Brod - Slavia VŠ Plzeň 10.2. 10:00
FK Hvězda Cheb - HC Plzeň 10.2. 10:30
TJ Sokol Bělá - TJ Turnov 10.2. 13:00
Házená Mělník - DHK Pardubice 10.2. 14:00
Písek - Slavoj Žirovnice 11.2. 13:00

jaro - 13. kolo - rozpis

Házená Mělník - TJ Sokol Bělá 24.2. 12:00
Slavoj Žirovnice - FK Hvězda Cheb 24.2. 13:00
HC Plzeň - Kobylisy 25.2. 09:30
DHK Pardubice - Písek 25.2. 13:00
Slavia VŠ Plzeň - TJ Turnov 25.2. 14:00

jaro - 14. kolo - rozpis

H.Brod - HC Plzeň 3.3. 09:00
Kobylisy - Slavoj Žirovnice 3.3. 10:00
TJ Sokol Bělá - Slavia VŠ Plzeň 3.3. 13:00
FK Hvězda Cheb - DHK Pardubice 3.3. 16:00
Písek - Házená Mělník 4.3. 13:00

jaro - 15. kolo - rozpis

Slavoj Žirovnice - H.Brod 10.3. 13:00
Házená Mělník - FK Hvězda Cheb 10.3. 14:00
HC Plzeň - TJ Turnov 11.3. 09:30
DHK Pardubice - Kobylisy 11.3. 13:00
Písek - TJ Sokol Bělá 11.3. 13:00

jaro - 16. kolo - rozpis

TJ Turnov - Slavoj Žirovnice 7.4. 00:00
H.Brod - DHK Pardubice 7.4. 10:00
FK Hvězda Cheb - Písek 7.4. 10:30
Kobylisy - Házená Mělník 8.4. 11:00
Slavia VŠ Plzeň - HC Plzeň 8.4. 14:00

jaro - 17. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - TJ Sokol Bělá 17.3. 10:30
Slavoj Žirovnice - Slavia VŠ Plzeň 14.4. 13:00
Házená Mělník - H.Brod 14.4. 14:00
DHK Pardubice - TJ Turnov 15.4. 13:00
Písek - Kobylisy 15.4. 13:00

jaro - 18. kolo - rozpis

TJ Turnov - Házená Mělník 21.4. 00:00
TJ Sokol Bělá - HC Plzeň 21.4. 13:00
Kobylisy - FK Hvězda Cheb 22.4. 11:00
H.Brod - Písek 22.4. 13:00
Slavia VŠ Plzeň - DHK Pardubice 22.4. 14:00

jaro - 19. kolo - rozpis

FK Hvězda Cheb - H.Brod 28.4. 10:30
Slavoj Žirovnice - HC Plzeň 28.4. 13:00
Házená Mělník - Slavia VŠ Plzeň 28.4. 14:00
Kobylisy - TJ Sokol Bělá 29.4. 11:00
Písek - TJ Turnov 29.4. 13:00

jaro - 20. kolo - rozpis

TJ Turnov - FK Hvězda Cheb 5.5. 00:00
H.Brod - Kobylisy 5.5. 10:00
HC Plzeň - DHK Pardubice 5.5. 10:30
TJ Sokol Bělá - Slavoj Žirovnice 5.5. 13:00
Slavia VŠ Plzeň - Písek 6.5. 14:00

jaro - 21. kolo - rozpis

H.Brod - TJ Sokol Bělá 12.5. 10:00
FK Hvězda Cheb - Slavia VŠ Plzeň 12.5. 10:30
Házená Mělník - HC Plzeň 12.5. 14:00
Kobylisy - TJ Turnov 13.5. 11:00
DHK Pardubice - Slavoj Žirovnice 13.5. 13:00

jaro - 22. kolo - rozpis

Slavia VŠ Plzeň - Kobylisy 18.3. 16:00
TJ Turnov - H.Brod 19.5. 00:00
TJ Sokol Bělá - DHK Pardubice 19.5. 13:00
Slavoj Žirovnice - Házená Mělník 19.5. 15:00
HC Plzeň - Písek 20.5. 09:30