Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenky - východ

podzim 2019 - 1. kolo - rozpis

SK Žeravice - HC Nový Jičín 14.9. 12:00
Karviná - HK Hodonín 15.9. 12:00
Paskov - Sokol Hrabůvka 15.9. 15:00
TJ Holešov - Bohunice 15.9. 15:30

podzim 2019 - 2. kolo - rozpis

Sokol Měnín - 1.SC Bohumín 21.9. 12:00
Bohunice - SK Žeravice 21.9. 15:00
HK Hodonín - Paskov 22.9. 13:00
HC Nový Jičín - Karviná 22.9. 13:00

podzim 2019 - 3. kolo - rozpis

TJ Holešov - Sokol Měnín 5.10. 13:00
Paskov - HC Nový Jičín 5.10. 15:00
Sokol Hrabůvka - HK Hodonín 6.10. 11:00
Karviná - Bohunice 6.10. 14:00

podzim 2019 - 4. kolo - rozpis

Sokol Měnín - SK Žeravice 12.10. 12:00
1.SC Bohumín - TJ Holešov 12.10. 14:00
Bohunice - Paskov 12.10. 15:00
HC Nový Jičín - Sokol Hrabůvka 13.10. 13:00

podzim 2019 - 5. kolo - rozpis

SK Žeravice - 1.SC Bohumín 19.10. 12:00
HK Hodonín - HC Nový Jičín 19.10. 13:00
Karviná - Sokol Měnín 19.10. 14:30
Sokol Hrabůvka - Bohunice 20.10. 09:30

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Sokol Měnín - Paskov 26.10. 12:00
1.SC Bohumín - Karviná 26.10. 14:00
Bohunice - HK Hodonín 26.10. 15:00
TJ Holešov - SK Žeravice 27.10. 09:00

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

Paskov - 1.SC Bohumín 1.11. 17:00
Sokol Hrabůvka - Sokol Měnín 3.11. 09:30
HC Nový Jičín - Bohunice 3.11. 13:00
Karviná - TJ Holešov 3.11. 15:00

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Sokol Měnín - HK Hodonín 9.11. 12:00
SK Žeravice - Karviná 10.11. 09:00
1.SC Bohumín - Sokol Hrabůvka 10.11. 14:00
TJ Holešov - Paskov 10.11. 15:00

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

HK Hodonín - 1.SC Bohumín 28.9. 13:30
Paskov - SK Žeravice 16.11. 15:00
Sokol Hrabůvka - TJ Holešov 17.11. 09:30
HC Nový Jičín - Sokol Měnín 17.11. 15:00

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

TJ Holešov - HK Hodonín 13.10. 10:15
1.SC Bohumín - HC Nový Jičín 24.11. 14:00
Sokol Měnín - Bohunice 30.11. 12:00
Karviná - Paskov 30.11. 15:00
SK Žeravice - Sokol Hrabůvka 1.12. 18:00

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

Bohunice - 1.SC Bohumín 7.12. 15:00
Sokol Hrabůvka - Karviná 8.12. 10:00
HK Hodonín - SK Žeravice 8.12. 13:00
HC Nový Jičín - TJ Holešov 8.12. 15:00

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

HK Hodonín - Karviná 8.2. 00:00
HC Nový Jičín - SK Žeravice 8.2. 00:00
Bohunice - TJ Holešov 8.2. 15:00
Sokol Hrabůvka - Paskov 9.2. 13:30

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

Karviná - HC Nový Jičín 15.2. 00:00
Paskov - HK Hodonín 15.2. 10:45
SK Žeravice - Bohunice 15.2. 12:00
1.SC Bohumín - Sokol Měnín 15.2. 14:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

HK Hodonín - Sokol Hrabůvka 22.2. 00:00
HC Nový Jičín - Paskov 22.2. 00:00
Sokol Měnín - TJ Holešov 22.2. 12:00
Bohunice - Karviná 22.2. 15:00

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

SK Žeravice - Sokol Měnín 29.2. 12:00
TJ Holešov - 1.SC Bohumín 29.2. 13:00
Paskov - Bohunice 29.2. 19:00
Sokol Hrabůvka - HC Nový Jičín 1.3. 13:30

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

HC Nový Jičín - HK Hodonín 7.3. 00:00
Sokol Měnín - Karviná 7.3. 12:00
Bohunice - Sokol Hrabůvka 7.3. 15:00
1.SC Bohumín - SK Žeravice 8.3. 14:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

HK Hodonín - Bohunice 14.3. 00:00
Karviná - 1.SC Bohumín 14.3. 00:00
SK Žeravice - TJ Holešov 14.3. 12:00
Paskov - Sokol Měnín 14.3. 17:30

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

TJ Holešov - Karviná 29.3. 13:00
1.SC Bohumín - Paskov 3.4. 18:30
Sokol Měnín - Sokol Hrabůvka 4.4. 12:00
Bohunice - HC Nový Jičín 4.4. 15:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

HK Hodonín - Sokol Měnín 18.4. 00:00
Karviná - SK Žeravice 18.4. 00:00
Paskov - TJ Holešov 18.4. 15:00
Sokol Hrabůvka - 1.SC Bohumín 19.4. 13:30

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Sokol Měnín - HC Nový Jičín 25.4. 12:00
SK Žeravice - Paskov 25.4. 12:00
1.SC Bohumín - HK Hodonín 25.4. 14:00
TJ Holešov - Sokol Hrabůvka 26.4. 09:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

HK Hodonín - TJ Holešov 2.5. 00:00
HC Nový Jičín - 1.SC Bohumín 2.5. 00:00
Bohunice - Sokol Měnín 2.5. 15:00
Paskov - Karviná 2.5. 15:00
Sokol Hrabůvka - SK Žeravice 3.5. 13:30

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Karviná - Sokol Hrabůvka 9.5. 00:00
SK Žeravice - HK Hodonín 9.5. 12:00
TJ Holešov - HC Nový Jičín 10.5. 09:00
1.SC Bohumín - Bohunice 10.5. 14:00