Míče na házenou
TV COM
Molten akce

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga mladší dorostenky

podzim 2019 - 6. kolo - rozpis

Slavia - S.Vršovice 26 : 15
Poruba - Háje 21 : 33
TJ Jiskra Otrokovice - Zlín 22 : 28
DHK Baník Most - DHC Plzeň 28 : 30
Kobylisy - Olomouc 21 : 34
Písek - J.Hradec 26 : 29

podzim 2019 - 7. kolo - rozpis

Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice 33 : 22
J.Hradec - Poruba 41 : 30
S.Vršovice - Kobylisy 27 : 23
DHC Plzeň - Slavia 21 : 27
Háje - DHK Baník Most 29 : 35
Zlín - Písek 26 : 26

podzim 2019 - 8. kolo - rozpis

Slavia - Háje 21 : 19
Zlín - Olomouc 23 : 26
TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice 37 : 28
Kobylisy - DHC Plzeň 26 : 37
DHK Baník Most - J.Hradec 37 : 24
Písek - Poruba 32 : 28

podzim 2019 - 9. kolo - rozpis

Poruba - DHK Baník Most 25 : 25
Olomouc - Písek 30 : 24
J.Hradec - Slavia 25 : 26
Háje - Kobylisy 28 : 24
S.Vršovice - Zlín 26 : 24
DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice 38 : 30

podzim 2019 - 10. kolo - rozpis

Zlín - DHC Plzeň 0 : 10 k.
Olomouc - S.Vršovice 34 : 22
TJ Jiskra Otrokovice - Háje 32 : 24
Slavia - Poruba 31 : 27
Kobylisy - J.Hradec 17 : 36
Písek - DHK Baník Most 28 : 33

podzim 2019 - 11. kolo - rozpis

J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice 29 : 25
DHC Plzeň - Olomouc 19 : 28
Poruba - Kobylisy 32 : 22
Háje - Zlín 29 : 25
S.Vršovice - Písek 32 : 30
DHK Baník Most - Slavia 24 : 26

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

J.Hradec - Zlín 26 : 23
DHC Plzeň - S.Vršovice 35 : 19
Kobylisy - DHK Baník Most 22 : 40
Písek - Slavia 30 : 33
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice 26 : 24
Háje - Olomouc 22.3. 16:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

Zlín - Poruba 26 : 28
Olomouc - J.Hradec 36 : 28
Kobylisy - Slavia 11 : 39
TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most 27 : 30
DHC Plzeň - Písek 23 : 16
S.Vršovice - Háje 18.3. 17:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Háje - DHC Plzeň 27 : 29
J.Hradec - S.Vršovice 27 : 30
Slavia - TJ Jiskra Otrokovice 25 : 21
Poruba - Olomouc 27 : 38
DHK Baník Most - Zlín 31 : 25
Písek - Kobylisy 38 : 23

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Háje - Písek 23 : 27
Olomouc - DHK Baník Most 32 : 31
Zlín - Slavia 21 : 25
DHC Plzeň - J.Hradec 20 : 29
S.Vršovice - Poruba 24 : 26
TJ Jiskra Otrokovice - Kobylisy 25 : 18

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

J.Hradec - Háje 30 : 22
Slavia - Olomouc 26 : 31
Písek - TJ Jiskra Otrokovice 30 : 26
Kobylisy - Zlín 19 : 29
DHK Baník Most - S.Vršovice 44 : 25
Poruba - DHC Plzeň 23 : 24

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Olomouc - Kobylisy 14.3. 11:00
J.Hradec - Písek 14.3. 16:00
Háje - Poruba 15.3. 11:30
S.Vršovice - Slavia 15.3. 14:00
DHC Plzeň - DHK Baník Most 15.3. 14:00
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice 15.3. 15:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

DHK Baník Most - Háje 4.4. 11:00
Poruba - J.Hradec 4.4. 12:00
Kobylisy - S.Vršovice 4.4. 14:00
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc 5.4. 12:00
Slavia - DHC Plzeň 5.4. 13:00
Písek - Zlín 5.4. 17:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Olomouc - Zlín 18.4. 11:00
Poruba - Písek 18.4. 12:00
J.Hradec - DHK Baník Most 18.4. 14:00
Háje - Slavia 19.4. 13:00
S.Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice 19.4. 14:00
DHC Plzeň - Kobylisy 19.4. 14:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Slavia - J.Hradec 25.4. 10:00
Zlín - S.Vršovice 25.4. 13:00
TJ Jiskra Otrokovice - DHC Plzeň 26.4. 12:00
Kobylisy - Háje 26.4. 14:00
DHK Baník Most - Poruba 26.4. 14:00
Písek - Olomouc 26.4. 17:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

J.Hradec - Kobylisy 2.5. 14:00
Háje - TJ Jiskra Otrokovice 3.5. 10:00
DHK Baník Most - Písek 3.5. 14:00
DHC Plzeň - Zlín 3.5. 14:00
S.Vršovice - Olomouc 3.5. 14:00
Poruba - Slavia 3.5. 14:30

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

Olomouc - DHC Plzeň 9.5. 11:00
Zlín - Háje 9.5. 13:00
Slavia - DHK Baník Most 10.5. 11:00
TJ Jiskra Otrokovice - J.Hradec 10.5. 12:00
Kobylisy - Poruba 10.5. 14:00
Písek - S.Vršovice 10.5. 17:00