Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga mladší dorostenky

podzim - 11. kolo - rozpis

Slavia - Zlín 9.12. 14:00
Háje - TJ Jiskra Otrokovice 9.12. 15:00
DHC Plzeň - HK Ivančice 10.12. 14:00
Olomouc - DHK Baník Most 10.12. 15:00

jaro - 12. kolo - rozpis

Háje - HK Ivančice 10.2. 12:00
DHC Plzeň - J.Hradec 10.2. 16:00
S.Vršovice - DHK Baník Most 11.2. 14:00
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice 11.2. 15:00

jaro - 13. kolo - rozpis

TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most 24.2. 00:00
J.Hradec - Háje 24.2. 13:30
HK Ivančice - Olomouc 25.2. 11:30
Zlín - DHC Plzeň 25.2. 12:00
Slavia - S.Vršovice 25.2. 13:00

jaro - 14. kolo - rozpis

Háje - Zlín 3.3. 14:30
S.Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice 4.3. 14:00
DHK Baník Most - HK Ivančice 4.3. 14:30
Olomouc - J.Hradec 4.3. 15:00

jaro - 15. kolo - rozpis

Zlín - Olomouc 10.3. 00:00
J.Hradec - DHK Baník Most 10.3. 13:30
HK Ivančice - TJ Jiskra Otrokovice 11.3. 11:30
Slavia - DHC Plzeň 11.3. 13:00

jaro - 16. kolo - rozpis

TJ Jiskra Otrokovice - J.Hradec 7.4. 00:00
S.Vršovice - HK Ivančice 8.4. 14:00
Háje - Slavia 8.4. 14:30
DHK Baník Most - Zlín 8.4. 14:30

jaro - 17. kolo - rozpis

Zlín - TJ Jiskra Otrokovice 14.4. 00:00
J.Hradec - HK Ivančice 14.4. 13:30
Slavia - Olomouc 15.4. 13:00
DHC Plzeň - S.Vršovice 15.4. 14:00

jaro - 18. kolo - rozpis

DHC Plzeň - Háje 21.4. 12:00
HK Ivančice - Zlín 22.4. 11:30
S.Vršovice - J.Hradec 22.4. 14:00
DHK Baník Most - Slavia 22.4. 14:30

jaro - 19. kolo - rozpis

Zlín - J.Hradec 28.4. 00:00
Háje - S.Vršovice 28.4. 12:00
Slavia - TJ Jiskra Otrokovice 29.4. 13:00
DHC Plzeň - Olomouc 29.4. 14:00

jaro - 20. kolo - rozpis

HK Ivančice - Slavia 6.5. 11:30
S.Vršovice - Zlín 6.5. 14:00
DHK Baník Most - DHC Plzeň 6.5. 14:30
Olomouc - Háje 6.5. 15:00

jaro - 21. kolo - rozpis

Háje - DHK Baník Most 12.5. 12:00
Slavia - J.Hradec 13.5. 13:00
DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice 13.5. 14:00
Olomouc - S.Vršovice 13.5. 15:00

jaro - 22. kolo - rozpis

Zlín - Slavia 19.5. 00:00
TJ Jiskra Otrokovice - Háje 19.5. 00:00
HK Ivančice - DHC Plzeň 20.5. 13:30
DHK Baník Most - Olomouc 20.5. 14:30