TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Václav Horáček
Mateřský klub Sokol Juliánov
Rok narození 1978
Typ licence Licence A
Platnost licence 2.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
18.3. 20:05 AA128 Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň 21 : 31
2.3. 18:00 AA118 HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 19
17.2. 10:30 AA107 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 41 : 31
5.2. 19:10 AA097 HC ROBE Zubří - Dukla Praha 22 : 29
15.12. 18:00 AA082 SKKP Handball Brno - Sokol Nové Veselí 24 : 25
1.12. 13:00 AA067 Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice 28 : 26
17.11. 17:00 AA060 Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice 26 : 25
7.11. 17:00 AA053 HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice 29 : 26
17.10. 20:15 AA033 HCB Karviná - M.A.T. Plzeň 24 : 22
28.9. 18:00 AA020 HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň 26 : 26
19.9. 18:00 AA013 HBC Ronal Jičín - Dukla Praha 22 : 23
15.9. 15:00 AA010 SKKP Handball Brno - TJ Tatran Litovel 22 : 20
1.liga muži
10.11. 17:00 AB039 Náchod - Maloměřice 25 : 27
2.liga muži JM
8.12. 17:00 AE063 Sokol V. Meziříčí - Ivančice 33 : 34
2.liga starší dorostenci Z
10.11. 15:00 AH039 Náchod - BHS Starý Plzenec 37 : 24
2.liga mladší dorostenci - JM
8.12. 15:00 ALA063 Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice 34 : 30
Český pohár mužů
20.10. 17:00 AM058 Ivančice - Sokol Nové Veselí 21 : 29
1.liga ženy
10.3. 16:00 AR081 HK Hodonín - Kobylisy 28 : 28
9.12. 15:00 AR063 Otrokovice - Kobylisy 33 : 43
2.liga ženy - východ
16.9. 15:30 AT001 Házená Velká Bystřice - Poruba B 26 : 30
1.liga starších dorostenek
9.12. 17:00 AUA063 TJ Jiskra Otrokovice - Slavia 21 : 24
1.liga mladší dorostenky
9.12. 13:00 AV063 TJ Jiskra Otrokovice - Slavia 18 : 32
16.9. 11:00 AV001 Olomouc - Kobylisy 32 : 26
2.liga mladší dorostenky - východ
10.3. 13:15 AVB081 HK Hodonín - 1.SC Bohumín 29 : 40
MOL liga žen
26.10. 18:00 AW037 SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba 29 : 29
Jihomoravská liga mužů
11.11. 10:30 LA017 Nové Bránice - Měnín 33 : 12
Jihomoravská liga st. žáků
18.9. 18:00 LF058 SK Kuřim - Sokolnice 37 : 15
Jihomoravská liga ml. žáků
15.9. 12:00 LH058 SK Kuřim - Sokolnice 15 : 15
Jihomoravská liga ml. žákyní
10.3. 11:30 LJ058 Hodonín - Velká n.V. B 16 : 14
Další
Kalendář
30.3. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF102 Ivančice - SK Kuřim
30.3. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA102 HK Ivančice - SK Kuřim
30.3. 17:00 2.liga muži JM AE102 Ivančice - SK Kuřim
6.4. 16:00 Jihomoravská liga mužů LA045 Měnín - Nové Bránice
18.5. 13:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG043 SK Kuřim - Ivančice
18.5. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA130 SK Kuřim - HBC Olomouc 1966
18.5. 17:00 2.liga muži JM AE130 SK Kuřim - HBC Olomouc 1966