TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Novotný
Mateřský klub SHC Maloměřice
Rok narození 1979
Typ licence Licence A
Platnost licence 26.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
23.5. 17:00 AA188 HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice 35 : 31
20.5. 17:00 AA187 HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří 20 : 30
19.5. 11:00 AA181 M.A.T. Plzeň - HCB Karviná 30 : 29
6.5. 17:00 AA171 M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří 28 : 25
5.5. 17:00 AA170 HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná 33 : 38
21.4. 18:00 AA143 Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice 36 : 27
14.4. 17:00 AA136 M.A.T. Plzeň - Dukla Praha 22 : 21
30.3. 18:00 AA132 Sokol Nové Veselí - Cement Hranice 26 : 25
24.3. 18:00 AA123 Dukla Praha - M.A.T. Plzeň 25 : 31
18.3. 10:30 AA117 HCB Karviná - HC ROBE Zubří 23 : 28
25.2. 17:00 AA101 Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň 23 : 22
24.2. 18:00 AA100 HBC Ronal Jičín - Sokol Nové Veselí 22 : 21
18.2. 10:30 AA092 M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice 23 : 30
9.12. 16:30 AA070 Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice 30 : 30
26.11. 10:30 AA057 M.A.T. Plzeň - Dukla Praha 31 : 31
25.11. 17:00 AA059 HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří 26 : 24
11.11. 18:00 AA043 Kopřivnice - SKKP Handball Brno 31 : 31
24.9. 10:30 AA014 HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 26 : 33
16.9. 18:00 AA008 HBC Strakonice 1921 - HBC Ronal Jičín 26 : 36
9.9. 19:00 AA015 HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice 28 : 22
2.liga muži JM
8.4. 17:00 AE100 Bohunice - TJ D.Cerekev 30 : 23
15.10. 17:00 AE036 Juliánov - Ivančice 17 : 29
2.liga starší dorostenci - M
8.4. 15:00 AI166 Bohunice - Vsetín 29 : 29
2.liga mladší dorostenci - JM
8.4. 13:00 ALA100 Bohunice - TJ D.Cerekev 21 : 34
15.10. 13:00 ALA036 Sokol Juliánov - HK Ivančice 25 : 37
Český pohár mužů
6.12. 18:00 AM077 Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 33 : 29
28.9. 10:30 AM050 Ivančice - Velká Bystřice 41 : 42
1.liga starší dorostenky - východ
21.10. 11:00 AUB028 Tatran Bohunice - Olomouc 12 : 26
2.liga mladší dorostenky - východ
21.10. 09:00 AVB028 Bohunice - SK Žeravice 25 : 23
MOL liga žen
1.5. 17:00 AW201 HK Hodonín - Sokol Písek 21 : 26
Další
Kalendář