Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození 1962
Typ licence Licence B
Platnost licence 16.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
22.9. 10:30 2.liga muži JM AE003 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - SKKP Brno B
22.9. 12:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA006 TJ Sokol Centrum Haná - HK Ivančice
22.9. 14:00 MSK_OLK Mladší žáci TE001 TJ Sokol Centrum Haná A - HBC Olomouc 1966
22.9. 15:15 MSK_OLK Mladší žáci TE002 HBC Olomouc 1966 - Fr.-Místek A
22.9. 16:30 MSK_OLK Mladší žáci TE003 TJ Sokol Centrum Haná A - Fr.-Místek A
29.9. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB009 Luhačovice_s - Uherské Hradiště_ch
29.9. 10:30 2.liga muži SM AF010 Luhačovice - L.Zubří
12.10. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB023 Zlín C_d - Holešov B_s
12.10. 10:30 ZL mladší žactvo II ZB024 Zlín D_ch - Uherské Hradiště_ch
13.10. 16:00 2.liga ženy - východ AT017 Hodonín B - Házená Velká Bystřice
19.10. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV027 Olomouc - Slavia
19.10. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA027 Olomouc - Slavia
2.11. 09:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ025 SHK Veselí n. M. - Bohunice
2.11. 11:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG025 SHK Veselí n. M. - Bohunice
2.11. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA039 SHK Veselí n.M. - Kobylisy
3.11. 16:00 2.liga ženy - východ AT035 Hodonín B - HC Nový Jičín
10.11. 09:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB048 SK Žeravice - Karviná
10.11. 11:00 2.liga starší dorostenci V AI048 Žeravice - Sokol Ostrava
10.11. 13:00 2.liga ženy - východ AT040 SK Žeravice - Karviná
10.11. 15:00 2.liga muži SM AF042 SK Žeravice - Luhačovice
16.11. 11:30 ZL mladší žactvo II ZB055 Kunovice_d - Zubří B_ch
16.11. 13:00 2.liga starších dorostenek AUB049 SHK Kunovice - Slavoj Žirovnice
17.11. 17:00 2.liga muži SM AF048 L.Zubří - SKH Polanka n.O
7.12. 16:00 ZL starší žáci ZC033 Holešov - Rožnov p.R.
8.12. 08:30 ZL Starší žačky ZD042 TJ Holešov - HK Bystřice p.H.
8.12. 11:30 ZL mladší žactvo II ZB073 Holešov B_s - Bystřice p.H. B_s
8.12. 13:00 2.liga muži SM AF062 TJ SOGOS Holešov - SKH Polanka n.O
8.12. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI072 TJ Holešov - Házená Paskov
15.12. 09:00 ZL starší žáci ZC042 Holešov - Zubří