TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Petruška
Mateřský klub SKH Polanka n.O.
Rok narození 1983
Typ licence Licence A
Platnost licence 28.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
21.4. 17:00 AA141 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří 24 : 25
17.3. 17:00 AA119 Sokol Nové Veselí - Dukla Praha 18 : 27
10.3. 18:00 AA113 HBC Ronal Jičín - HCB Karviná 24 : 28
4.3. 10:30 AA107 Cement Hranice - HBC Strakonice 1921 40 : 28
17.2. 17:00 AA095 SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří 24 : 27
4.2. 10:30 AA081 Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice 24 : 27
9.12. 18:00 AA072 HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín 28 : 22
19.11. 17:00 AA049 Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice 26 : 26
12.11. 10:30 AA044 Cement Hranice - Dukla Praha 21 : 16
15.10. 10:30 AA036 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice 26 : 26
8.10. 17:00 AA027 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 21 : 29
23.9. 18:00 AA018 HC ROBE Zubří - HBC Strakonice 1921 28 : 24
16.9. 17:00 AA012 Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň 22 : 23
2.liga muži SM
28.11. 19:00 AF062 Pepino SKP F-M B - L.Zubří 26 : 33
1.liga starší dorostenci
10.9. 15:00 AG003 HCB Karviná - Velká Bystřice 31 : 26
1.liga mladší dorostenci
10.9. 13:00 AJ003 Karviná - HK Baník Most 38 : 27
Český pohár mužů
20.12. 19:15 AM082 SKKP Handball Brno - HCB Karviná 27 : 37
28.9. 16:30 AM047 MHK Karviná - L.Zubří 33 : 18
Žákovská liga starších žáků
20.1. 16:30 AO099 HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 23 : 29
20.1. 15:30 AO098 Talent Plzeň - Dukla B 19 : 8
20.1. 13:30 AO096 Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň 16 : 21
20.1. 10:30 AO093 Dukla B - Pepino SKP Frýdek-Místek 19 : 24
20.1. 09:30 AO092 Talent Plzeň - HBC Jičín 23 : 17
Žákovská liga starších žaček
8.4. 11:30 AP171 Otrokovice - HC Zlín 12 : 21
8.4. 10:00 AP170 Otrokovice - Sokol Poruba 13 : 18
8.4. 09:00 AP169 HC Zlín - DHC Plzeň 13 : 14
2.liga ženy - východ
10.2. 12:00 AT032 Karviná - Házená Velká Bystřice 18 : 26
4.11. 14:30 AT019 Poruba B - Bohunice 26 : 21
29.10. 13:00 AT018 Poruba B - Hodonín B 31 : 36
1.liga starší dorostenky - východ
25.2. 16:30 AUB076 Poruba - HC Hlučín 27 : 17
Další
Kalendář
28.4. 17:00 MOL liga žen AW184 SHK Veselí n.M. - Slavia Praha
29.4. 13:30 MSL Mladší žačky N_K057 Nový Jičín - Paskov
29.4. 15:00 MSL Starší žačky N_J057 TJ Nový Jičín - Poruba B
29.4. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB118 TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
1.5. 17:00 1.liga starší dorostenky - východ AUB122 HC Hlučín - Sokol V. Meziříčí
5.5. 10:00 MSL Starší žáci sk. B N_C048 SK Opava - Třinec
26.5. 10:00 MSL Ženy N_I023 Hlučín - MHK Karviná
26.5. 12:30 MSL Muži sk. I. NAA025 Hlučín - Droždín