Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Zbyněk Horalík
Mateřský klub SKH Polanka n.O.
Rok narození 1974
Typ licence Licence A
Platnost licence 15.6.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
15.9. 10:00 2.liga ženy - východ AT005 Karviná - Házená Velká Bystřice
15.9. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB005 Karviná - HK Hodonín
21.9. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ006 Pepino SKP F-M - Karviná
21.9. 15:00 1.liga starší dorostenci AG006 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
21.9. 17:00 2.liga muži SM AF006 Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov
28.9. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB008 Kopřivnice - Zlín
28.9. 15:00 1.liga starší dorostenci AG008 Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29.9. 14:30 MSL Muži I. TA015 Suchdol n/O - TJ Sokol Horka n.M.
5.10. 08:30 MSL Mladší žačky TJ010 Bohumín - Poruba B
5.10. 09:45 MSL Mladší žačky TJ011 Poruba B - Sokol Hrabůvka
5.10. 11:00 MSL Mladší žačky TJ012 Bohumín - Sokol Hrabůvka
5.10. 14:00 2.liga starších dorostenek AUB013 Bohumín - Slavoj Žirovnice
5.10. 16:00 2.liga ženy - východ AT011 Bohumín - Sokol V. Meziříčí
12.10. 10:00 MSL Muži II. TB017 Klimkovice - Val.Meziříčí
12.10. 12:15 MSL Starší žáci TD013 Klimkovice - Nový Jičín
12.10. 13:45 MSL Starší žáci TD014 Nový Jičín - Krmelín
12.10. 15:15 MSL Starší žáci TD015 Klimkovice - Krmelín
13.10. 11:30 ZL mladší žactvo I ZA011 Zubří A_ch - Zlín B_ch
13.10. 13:00 ZL starší žáci ZC014 Zubří - Holešov
13.10. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ020 Zubří - Karviná
13.10. 17:00 1.liga starší dorostenci AG020 Zubří - HCB Karviná
20.10. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ029 Karviná - Sokol Šťáhlavy
20.10. 15:00 1.liga starší dorostenci AG029 HCB Karviná - TJ Sokol Šťáhlavy
20.10. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB029 HCB Karviná B - HK Bystřice p.H.
2.11. 09:00 MSK_OLK Starší žáci TC040 Fr.-Místek A - Ostrava
2.11. 11:40 MSK_OLK Starší žáci TC042 Fr.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
2.11. 13:00 MSK_OLK Mladší žáci TE034 Fr.-Místek A - Karviná A
2.11. 15:30 MSK_OLK Mladší žáci TE036 Fr.-Místek A - TJ Tatran Litovel
9.11. 14:00 2.liga ženy - východ AT039 L.Zubří - Házená Velká Bystřice
10.11. 17:00 2.liga muži SM AF037 L.Zubří - Sokol Ostrava
Další