TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Zbyněk Horalík
Mateřský klub SKH Polanka n.O.
Rok narození 1974
Typ licence Licence A
Platnost licence 15.6.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
2.9. 10:30 Český pohár mužů AM021 Krmelín - Sokol Ostrava
16.9. 10:00 MSL Muži I. A1005 Trnávka - Orlová
16.9. 11:45 MSL Mladší žáci II. E005 Trnávka B - Karviná B
22.9. 10:00 MSL Ženy I006 MHK Karviná - TJ Nový Jičín
22.9. 16:30 2.liga muži SM AF002 MHK Karviná - Žeravice
30.9. 14:30 MSL Muži II. A2014 Suchdol n/O - Senice
6.10. 11:30 MSL Starší žáci II. C018 Třinec - Fr.-Místek B
6.10. 13:00 MSL Mladší žáci II. E018 TJ TŽ Třinec - Fr.-Místek B
6.10. 14:30 MSL Muži I. A1018 Třinec - Paskov
7.10. 09:30 2.liga starší dorostenci V AI017 Vsetín - HBC Olomouc
7.10. 11:30 2.liga muži SM AF017 Vsetín - TJ SOGOS Holešov
14.10. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB020 HC Zubří B - Házená Paskov
14.10. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ020 Zubří - Sokol Nové Veselí
14.10. 17:00 1.liga starší dorostenci AG020 Zubří - Sokol Nové Veselí
27.10. 09:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB032 Sokol Poruba B - Zábřeh
27.10. 11:00 2.liga ženy - východ AT016 Poruba B - Házená Velká Bystřice
3.11. 11:30 MSL Starší žáci I. B027 Kopřivnice - Fr.-Místek A
3.11. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB033 Kopřivnice - Házená Paskov
3.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG033 Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
8.11. 16:45 MSL Starší žáci II. C037 Ostrava B - Fr.-Místek B
8.11. 18:00 MSL Starší žáci I. B028 Ostrava - Kopřivnice
9.11. 17:30 MSL Starší žačky J040 SC Bohumín - Ostrava-Zábřeh
11.11. 17:00 2.liga ženy - východ AT022 Poruba B - Karviná
24.11. 10:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB049 Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
24.11. 12:00 2.liga starší dorostenci V AI049 Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
24.11. 14:00 2.liga muži SM AF049 Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
25.11. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB052 Zábřeh - Karviná
25.11. 15:30 2.liga starších dorostenek AUB052 Ostrava Zábřeh - Sokol V. Meziříčí
9.12. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB064 HC Zubří B - Litovel
9.12. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ064 Zubří - HK Lovosice
Další