TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marcel Kosa
Mateřský klub Sokol Klimkovice
Rok narození 1964
Typ licence Licence A
Platnost licence 15.6.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
7.10. 11:30 AF017 Vsetín - TJ SOGOS Holešov 24 : 27
22.9. 16:30 AF002 MHK Karviná - SK Žeravice 30 : 19
2.liga starší dorostenci V
7.10. 09:30 AI017 Vsetín - HBC Olomouc 1966 27 : 42
2.liga mladší dorostenci - SM
6.10. 16:30 ALB018 Házená Paskov - Zlín 36 : 45
23.9. 17:00 ALB006 TJ Nový Jičín - Házená Paskov 39 : 28
2.liga mladší dorostenky - východ
6.10. 18:30 AVB018 Paskov - Zábřeh 24 : 47
23.9. 15:00 AVB009 TJ Nový Jičín - SK Žeravice 20 : 26
MSL Muži I.
16.9. 10:00 A1005 Trnávka - Orlová 26 : 19
MSL Muži II.
30.9. 14:30 A2014 Suchdol n/O - TJ Senice na Hané 31 : 23
MSL Mladší žáci II.
16.9. 11:45 E005 Trnávka B - Karviná B 16 : 12
MSL Ženy
22.9. 10:00 I006 MHK Karviná - TJ Nový Jičín 20 : 15
Kalendář
27.10. 09:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB032 Sokol Poruba B - Zábřeh
27.10. 11:00 2.liga ženy - východ AT016 Poruba B - Házená Velká Bystřice
28.10. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB028 TJ Nový Jičín - Kopřivnice
3.11. 11:30 MSL Starší žáci I. B027 Kopřivnice - Fr.-Místek A
3.11. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB033 Kopřivnice - Házená Paskov
3.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG033 Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
8.11. 16:45 MSL Starší žáci II. C037 Ostrava B - Fr.-Místek B
8.11. 18:00 MSL Starší žáci I. B028 Ostrava - Kopřivnice
11.11. 17:00 2.liga ženy - východ AT022 Poruba B - Karviná
24.11. 10:00 2.liga starší dorostenci V AI049 Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
24.11. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB049 Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
24.11. 14:00 2.liga muži SM AF049 Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
25.11. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB052 Zábřeh - Karviná
25.11. 15:30 2.liga starších dorostenek AUB052 Ostrava Zábřeh - Sokol V. Meziříčí
9.12. 11:00 ZL mladší žactvo II ZB019 Zubří B_ch - Lesana Zubří_s
9.12. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB064 HC Zubří B - TJ Tatran Litovel
9.12. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ064 Zubří - HK Lovosice
9.12. 17:00 1.liga starší dorostenci AG064 Zubří - HK Lovosice