TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaromír Mach
Mateřský klub TJ Rožnov p.R.
Rok narození 1965
Typ licence Licence C
Platnost licence 21.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci V
13.10. 10:00 AI024 TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel 19 : 25
22.9. 15:00 AI003 TJ Tatran Litovel - Sokol Újezd u Brna 46 : 25
2.liga mladší dorostenci - SM
13.10. 15:30 ALB024 TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel 22 : 25
22.9. 13:00 ALB003 TJ Tatran Litovel - HK Bystřice p.H. 25 : 21
Český pohár mužů
15.9. 16:00 AM039 SK Žeravice - HK Bystřice p.H. 29 : 22
2.liga ženy - východ
6.10. 10:30 AT008 SK Žeravice - Házená Velká Bystřice 18 : 38
23.9. 15:30 AT006 Házená Velká Bystřice - Karviná 35 : 19
15.9. 14:00 AT003 SK Žeravice - L.Zubří 22 : 34
1.liga mladší dorostenky
14.10. 14:00 AV024 Zlín - Kunovice 27 : 28
2.liga mladší dorostenky - východ
6.10. 12:30 AVB016 SK Žeravice - Sokol Poruba B 28 : 23
15.9. 12:00 AVB005 SK Žeravice - Zábřeh 25 : 36
LOLK Starší žačky
14.10. 10:30 OA022 Zlín A - DHK Zora Olomouc A 35 : 24
7.10. 10:00 OA017 Hovězí - TJ Holešov 14 : 22
29.9. 15:00 OA015 TJ Holešov - DHK Zora Olomouc B 20 : 31
LOLK Starší žáci
13.10. 13:30 OB020 TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 1966 A 9 : 36
6.10. 14:00 OB014 SK Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná A 15 : 35
23.9. 13:30 OB001 Házená Velká Bystřice - TJ Tatran Litovel 20 : 22
LOLK Mladší žactvo I.
6.10. 09:00 OC008 SK Žeravice - Házená Velká Bystřice 13 : 15
23.9. 12:00 OC001 Házená Velká Bystřice - TJ Tatran Litovel 21 : 16
LOLK Mladší žactvo II.
13.10. 12:00 OD016 TJ Cement Hranice - SK Droždín 32 : 11
MSL Muži II.
7.10. 14:30 A2020 TJ Holešov B - Suchdol n/O 21 : 23
8.9. 11:00 A2004 Val.Meziříčí - TJ Senice na Hané 29 : 23
ZL mladší žactvo II
14.10. 12:30 ZB034 Zlín C_d - Uherské Hradiště_ch 23 : 22
8.9. 09:00 ZB003 Val.Meziříčí_s - Holešov B_ch 15 : 20
ZL starší žáci
29.9. 13:30 ZC009 Holešov - Napajedla 15 : 22
Další
Kalendář
20.10. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB038 Luhačovice_s - Val.Meziříčí_s
20.10. 13:00 ZL mladší žactvo II ZB040 Otrokovice_s - Zlín C_d
21.10. 14:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG015 Hodonín - Bohunice
21.10. 16:00 2.liga ženy - východ AT015 Hodonín B - Házená Velká Bystřice
3.11. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB052 Lesana Zubří_s - Hovězí_d
4.11. 17:00 MSL Starší žačky J035 Lesana Zubří - Hlučín
11.11. 12:00 LOLK Mladší žactvo I. OC023 Házená Velká Bystřice - SK Žeravice
11.11. 13:30 LOLK Starší žáci OB037 Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná A
11.11. 15:30 2.liga ženy - východ AT023 Házená Velká Bystřice - SK Žeravice
17.11. 15:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB046 TJ Cement Hranice - Házená Paskov
17.11. 17:30 2.liga starší dorostenci V AI046 TJ Cement Hranice - Bohunice
18.11. 15:00 ZL mladší žactvo I ZA008 Vsetín_ch - Holešov A_d
18.11. 17:00 ZL starší žáci ZC008 Vsetín - Holešov
2.12. 09:00 ZL starší žáci ZC022 Vsetín - Zubří