Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaromír Mach
Mateřský klub TJ Rožnov p.R.
Rok narození 1965
Typ licence Licence C
Platnost licence 21.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
7.9. 11:00 MSL Muži II. TB002 Val.Meziříčí - Klimkovice
15.9. 10:00 2.liga starší dorostenci V AI079 TJ FS Napajedla - Sokol Ostrava
22.9. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB002 Bystřice p.H. A_s - Lesana Zubří_s
22.9. 10:30 ZL Starší žačky ZD007 HK Bystřice p.H. - Otrokovice
22.9. 12:00 ZL mladší žactvo II ZB004 Bystřice p.H. B_s - Zlín D_ch
28.9. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB052 HK Hodonín - 1.SC Bohumín
28.9. 15:30 2.liga ženy - východ AT044 Hodonín B - Bohumín
29.9. 10:00 ZL mladší žactvo II ZB013 Lesana Zubří_s - Kunovice_d
29.9. 11:30 ZL mladší žactvo I ZA006 Zubří A_ch - Holešov A_s
29.9. 13:00 ZL starší žáci ZC007 Zubří - Vsetín
5.10. 16:00 Starší žáci II OA013 SK Žeravice - TJ Cement Hranice
5.10. 18:00 2.liga ženy - východ AT013 SK Žeravice - HC Nový Jičín
26.10. 16:00 ZL starší žáci ZC054 Vsetín - Holešov
3.11. 11:30 Starší žáci II OA025 Sokol Horka n.M. - TJ Cement Hranice
3.11. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB035 TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O.
3.11. 15:00 MSL Muži I. TA034 TJ Sokol Horka n.M. - Trnávka
9.11. 16:00 ZL mladší žactvo I ZA020 Vsetín_ch - Zlín A_d
10.11. 08:00 Mladší žáci II OB025 TJ Sokol Centrum Haná B - Sokol Horka n.M.
10.11. 09:30 Mladší žáci II OB026 Sokol Horka n.M. - SK Žeravice
10.11. 11:00 Mladší žáci II OB027 TJ Sokol Centrum Haná B - SK Žeravice
10.11. 12:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA039 TJ Sokol Centrum Haná - SK Kuřim
10.11. 14:30 Starší žáci II OA030 TJ Sokol Centrum Haná B - Sokol Horka n.M.
10.11. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB037 HC Nový Jičín - Sokol Ostrava
16.11. 10:00 ZL starší žáci ZC031 Uh. Hradiště - Vsetín
16.11. 12:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA043 Uh. Hradiště - SKKP Handball Brno A
16.11. 14:00 Jihomoravská liga mužů LA022 Uh. Hradiště - Juliánov
17.11. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB053 Napajedla_s - Holešov B_s
30.11. 16:30 2.liga muži SM AF057 MHK TAEDA Karviná - SK Žeravice
1.12. 10:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA055 Uh. Hradiště - Chrudim
1.12. 12:00 ZL starší žáci ZC040 Uh. Hradiště - Holešov
Další