Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaromír Krejčí
Mateřský klub TJ Cement Hranice
Rok narození 1964
Typ licence Licence A
Platnost licence 2.2.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
8.9. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB080 Bystřice p.H. A_s - Zlín D_ch
8.9. 10:30 ZL Starší žačky ZD049 HK Bystřice p.H. - Zlín B
8.9. 12:00 ZL mladší žactvo II ZB082 Bystřice p.H. B_s - Luhačovice_s
8.9. 15:30 Český pohár mužů AM026 Luhačovice - Napajedla
22.9. 12:00 Starší žáci II OA007 HBC Olomouc 1966 B - TJ Cement Hranice
22.9. 14:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA004 HBC Olomouc 1966 - Házená L. Hustopeče
22.9. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI004 HBC Olomouc 1966 - Maloměřice
28.9. 11:00 MSL Muži II. TB012 Val.Meziříčí - Paskov
29.9. 10:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA007 Uh. Hradiště - HK Ivančice
29.9. 12:00 ZL starší žáci ZC006 Uh. Hradiště - Zlín
29.9. 14:00 Jihomoravská liga mužů LA004 Uh. Hradiště - Hostěrádky
5.10. 16:30 2.liga muži SM AF013 MHK TAEDA Karviná - Sokol Ostrava
6.10. 10:30 2.liga muži JM AE014 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Bohunice
6.10. 12:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA017 TJ Sokol Centrum Haná - Házená L. Hustopeče
13.10. 10:15 2.liga mladší dorostenky - východ AVB058 TJ Holešov - HK Hodonín
13.10. 14:30 MSL Muži I. TA022 Suchdol n/O - Trnávka
19.10. 16:00 2.liga muži JM AE028 TJ Sokol II. Prostějov - Maloměřice Brno B
20.10. 10:00 ZL Starší žačky ZD017 Otrokovice - Zlín B
20.10. 12:00 1.liga mladší dorostenky AV025 TJ Jiskra Otrokovice - Písek
20.10. 14:00 2.liga starších dorostenek AUB025 TJ Jiskra Otrokovice - Slavoj Žirovnice
2.11. 09:00 ZL Starší žačky ZD026 TJ Holešov - Otrokovice
3.11. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI038 Sokol Ostrava - Nové Bránice
3.11. 16:00 2.liga muži SM AF031 Sokol Ostrava - SK Žeravice
9.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ039 Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí
9.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG039 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
9.11. 17:00 2.liga muži SM AF039 Pepino SKP F-M B - MHK TAEDA Karviná
16.11. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA050 SHK Veselí n.M. - Zlín
24.11. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI059 TJ Holešov - TJ Cement Hranice
24.11. 17:00 2.liga muži SM AF051 TJ SOGOS Holešov - TJ Tatran Litovel B
1.12. 09:00 ZL mladší žactvo II ZB066 Napajedla_s - Zlín C_d
Další