TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Milan Hájek
Mateřský klub HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození 1969
Typ licence Licence A
Platnost licence 31.1.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
13.5. 17:00 AA161 SKKP Handball Brno - HBC Strakonice 1921 30 : 29
5.5. 16:30 AA177 Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 30
28.4. 18:00 AA166 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice 28 : 25
27.4. 19:00 AA158 SKKP Handball Brno - Cement Hranice 36 : 32
21.4. 18:00 AA155 HBC Strakonice 1921 - SKKP Handball Brno 29 : 29
13.4. 19:00 AA154 Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 32 : 24
30.3. 18:00 AA130 HCB Karviná - Dukla Praha 28 : 28
10.3. 18:00 AA111 HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí 24 : 30
24.2. 16:30 AA097 Dukla Praha - Kopřivnice 27 : 22
11.2. 17:00 AA088 Pepino SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice 31 : 30
4.11. 18:00 AA041 HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice 23 : 29
23.9. 18:00 AA017 HBC Ronal Jičín - Dukla Praha 22 : 20
16.9. 17:00 AA010 HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno 29 : 27
10.9. 10:30 AA003 HCB Karviná - SKKP Handball Brno 31 : 26
2 liga muži JZČ
15.4. 17:00 AC104 Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice 31 : 26
7.4. 18:00 AC098 Třeboň - Sezimovo Ústí 24 : 22
5.11. 16:30 AC045 TJ Lokomotiva Plzeň - Třeboň 24 : 26
15.10. 18:30 AC034 TJ Lokomotiva Plzeň - Zruč n.S. 37 : 25
1.liga starší dorostenci
29.4. 15:00 AG120 TJ Sokol Šťáhlavy - Velká Bystřice 35 : 33
15.4. 13:00 AG105 Talent Plzeň - Jičín 30 : 23
25.3. 18:30 AG094 TJ Sokol Šťáhlavy - Jičín 24 : 26
17.2. 15:00 AG068 TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Plzeň 23 : 23
1.liga mladší dorostenci
15.4. 10:30 AJ105 Talent Plzeň A - Jičín 25 : 24
2.liga mladší dorostenci - Č
7.4. 16:00 AK098 Třeboň - HSK Tygři Ústí n.L. 23 : 24
12.11. 15:00 AK053 Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice 29 : 31
Český pohár mužů
28.1. 13:00 AM087 HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí 25 : 32
27.1. 17:00 AM085 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice 29 : 27
15.11. 18:00 AM071 HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921 37 : 20
Český pohár žen
20.12. 18:00 AN026 Sokol Písek - Slavia Praha 17 : 31
26.10. 18:00 AN018 DHC Plzeň - Baník Most 17 : 32
Další
Kalendář