Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Jaroň
Mateřský klub HC Nový Jičín
Rok narození 1966
Typ licence Licence A
Platnost licence 10.2.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
8.9. 11:30 ZL mladší žactvo II ZB084 Zubří B_ch - Uherské Hradiště_ch
8.9. 13:00 ZL starší žáci ZC048 Zubří - Uh. Hradiště
15.9. 09:30 ZL starší žáci ZC052 Zlín - Vsetín
15.9. 11:00 2.liga starší dorostenci V AI084 Zlín - TJ Holešov
15.9. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA004 Zlín - Házená J.Hradec
15.9. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV004 Zlín - J.Hradec
22.9. 14:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB005 SKH Polanka n.O. - Kopřivnice
22.9. 16:30 2.liga muži SM AF005 SKH Polanka n.O - Házená Uničov
29.9. 09:00 MSK_OLK Starší žáci TC013 Polanka - Ostrava
29.9. 10:20 MSK_OLK Starší žáci TC014 Ostrava - TJ Tatran Litovel
29.9. 13:30 MSK_OLK Starší žačky TI010 Sokol Poruba - Karviná
29.9. 15:00 MSK_OLK Starší žačky TI011 Karviná - DHK Zora Olomouc A
6.10. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ018 Karviná - Velká Bystřice
6.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB018 HCB Karviná B - Kopřivnice
6.10. 17:00 1.liga starší dorostenci AG018 HCB Karviná - Kopřivnice
19.10. 13:30 1.liga mladší dorostenci AJ028 Pepino SKP F-M - Liberec
19.10. 15:30 1.liga starší dorostenci AG028 Pepino SKP Frýdek-Místek - Rožnov p.R.
19.10. 17:30 2.liga muži SM AF028 Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R.
20.10. 09:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB029 Sokol Hrabůvka - Bohunice
2.11. 16:30 2.liga muži SM AF035 MHK TAEDA Karviná - SKH Polanka n.O
3.11. 10:30 2.liga muži JM AE036 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - HBC Olomouc 1966
3.11. 12:00 MSK_OLK Starší žačky TI037 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - DHK Zora Olomouc A
3.11. 13:30 MSK_OLK Starší žačky TI038 DHK Zora Olomouc A - DHK Zora Olomouc B
3.11. 15:00 MSK_OLK Starší žačky TI039 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - DHK Zora Olomouc B
10.11. 14:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB046 1.SC Bohumín - Sokol Hrabůvka
10.11. 15:45 2.liga starších dorostenek AUB046 Bohumín - DHK Pardubice
17.11. 14:30 2.liga ženy - východ AT041 Karviná - Sokol V. Meziříčí
24.11. 08:30 MSK_OLK Starší žačky TI052 SC Bohumín - Hrabůvka
24.11. 10:00 MSK_OLK Starší žačky TI053 Hrabůvka - DHK Zora Olomouc B
24.11. 11:30 MSK_OLK Starší žačky TI054 SC Bohumín - DHK Zora Olomouc B
Další