TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Špunar
Mateřský klub SHC Maloměřice
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
6.5. 12:00 AA162 Sokol Nové Veselí - Cement Hranice 33 : 26
1.liga muži
28.4. 11:00 AB116 Házená L.Hustopeče - Jičín B 33 : 22
18.3. 11:00 AB086 HK Bystřice p.H. - Chodov 27 : 25
4.3. 10:30 AB082 Velká Bystřice - HC Zlín 29 : 22
12.11. 18:00 AB049 HC Zlín - Tatran Litovel 24 : 30
14.10. 16:00 AB035 Náchod - HC Zlín 30 : 29
8.10. 11:00 AB029 HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice 25 : 33
2 liga muži JZČ
16.9. 19:00 AC011 Sokol Žďár n. S. - Libčice n. Vlt. 34 : 28
2.liga muži SVČ
14.10. 18:00 AD035 Náchod B - Sokol Úvaly 33 : 22
2.liga muži JM
18.3. 17:00 AE086 SKKP Brno B - Sokol Kostelec na Hané 41 : 27
9.9. 17:00 AE002 Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim 24 : 20
1.liga starší dorostenci
4.3. 12:30 AG082 Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek 23 : 27
2.liga starší dorostenci - M
6.4. 18:30 AI135 Sokol Juliánov - Litovel 23 : 35
12.11. 16:00 AI065 Zlín - Rožnov p.R. 27 : 20
9.9. 15:00 AI002 Sokol V. Meziříčí - Litovel 27 : 44
2.liga mladší dorostenci - JM
15.4. 13:00 ALA105 Újezd u Brna - Bohunice 45 : 26
25.2. 13:00 ALA078 Újezd u Brna - TJ D.Cerekev 35 : 27
2.liga mladší dorostenci - SM
3.3. 09:00 ALB082 Velká Bystřice - Zlín 38 : 24
12.11. 14:00 ALB049 Zlín - Rožnov p.R. 36 : 35
2.liga mladší dorostenci-baráž
27.5. 17:30 ALC002 SKKP Handball Brno B - Velká Bystřice 23 : 34
Český pohár mužů
15.11. 19:00 AM076 Tatran Litovel - Cement Hranice 30 : 36
18.10. 19:30 AM054 Házená L.Hustopeče - SKKP Handball Brno 24 : 25
1.liga ženy
13.5. 17:00 AR125 Kunovice - HC Plzeň 21 : 28
21.10. 15:00 AR029 Kunovice - Kobylisy 17 : 22
23.9. 13:00 AR012 Sokol V. Meziříčí - Otrokovice 28 : 31
2.liga ženy - východ
11.3. 16:45 AT042 Hodonín B - Karviná 46 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
3.2. 09:30 AUB132 Sokol V. Meziříčí - Olomouc 19 : 27
23.9. 11:00 AUB012 Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice 20 : 32
1.liga mladší dorostenky
15.10. 15:00 AV022 Olomouc - Zlín 28 : 30
2.liga mladší dorostenky - východ
13.5. 14:30 AVB125 Kunovice - Poruba 41 : 40
Další
Kalendář