TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Martin Zych
Mateřský klub SK Praha 4
Rok narození 1967
Typ licence Licence A
Platnost licence 16.5.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
16.5. 19:00 AA190 Dukla Praha - HBC Ronal Jičín 28 : 22
5.5. 18:00 AA159 HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice 33 : 38
14.4. 10:30 AA153 Cement Hranice - HBC Strakonice 1921 34 : 27
28.3. 18:00 AA129 HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921 38 : 31
4.3. 10:30 AA105 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín 23 : 22
3.2. 18:00 AA084 HBC Strakonice 1921 - HC ROBE Zubří 29 : 26
9.12. 16:00 AA071 HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek 29 : 23
4.11. 18:00 AA040 HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí 27 : 25
11.10. 18:00 AA035 M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 31 : 20
7.10. 18:00 AA028 HBC Ronal Jičín - Cement Hranice 27 : 17
30.9. 17:00 AA023 Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice 25 : 17
23.9. 18:00 AA013 Kopřivnice - M.A.T. Plzeň 28 : 26
2.liga muži SVČ
25.11. 10:00 AD064 Dukla B - Loko Louny 34 : 26
29.10. 17:30 AD039 1.HC Pardubice - Náchod B 35 : 17
1.liga starší dorostenci
25.11. 14:00 AG064 Dukla - HCB Karviná 24 : 23
1.liga mladší dorostenci
25.11. 12:00 AJ064 Dukla - Karviná 32 : 15
2.liga mladší dorostenci - Č
29.10. 15:30 AK039 1.HC Pardubice - Náchod 28 : 39
Český pohár mužů
21.12. 18:10 AM083 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín 29 : 21
6.12. 17:00 AM080 HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice 30 : 27
15.11. 19:00 AM069 HBC Ronal Jičín - Dukla Praha 27 : 21
20.10. 20:00 AM065 S.Vršovice - HK FCC Město Lovosice 26 : 36
Žákovská liga starších žaček
12.5. 17:00 AP230 Sokol Kobylisy II - Strakonice 11 : 23
12.5. 15:00 AP228 Lázně Kynžvart - Sokol Kobylisy II 17 : 14
12.5. 13:00 AP226 DHK Zora Olomouc - Lázně Kynžvart 26 : 20
12.5. 10:00 AP223 Sokol Kobylisy II - DHK Zora Olomouc 14 : 15
12.5. 09:00 AP222 Lázně Kynžvart - DHC Plzeň 17 : 23
1.liga ženy
5.11. 15:00 AR042 DHC Plzeň - Kobylisy 35 : 29
1.liga mladší dorostenky
3.3. 14:30 AV082 Háje - Zlín 24 : 29
17.11. 17:30 AV042 Háje - DHC Plzeň 21 : 27
MOL liga žen
18.5. 18:00 AW214 SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc 31 : 23
Další
Kalendář