Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
David Šlezingr
Mateřský klub SHC Maloměřice
Rok narození 1983
Typ licence Licence A
Platnost licence 23.6.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
12.11. 18:00 AB049 HC Zlín - Tatran Litovel 24 : 30
14.10. 16:00 AB035 Náchod - HC Zlín 30 : 29
8.10. 11:00 AB029 HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice 25 : 33
2 liga muži JZČ
16.9. 19:00 AC011 Sokol Žďár n. S. - Libčice n. Vlt. 34 : 28
2.liga muži SVČ
14.10. 18:00 AD035 Náchod B - Sokol Úvaly 33 : 22
2.liga muži JM
24.9. 17:00 AE014 Juliánov - TJ D.Cerekev 22 : 22
9.9. 17:00 AE002 Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim 24 : 20
2.liga starší dorostenci - M
12.11. 16:00 AI065 Zlín - Rožnov p.R. 27 : 20
24.9. 15:00 AI018 Sokol Juliánov - Vsetín 29 : 43
9.9. 15:00 AI002 Sokol V. Meziříčí - Litovel 27 : 44
2.liga mladší dorostenci - JM
24.9. 13:00 ALA014 Sokol Juliánov - TJ D.Cerekev 17 : 33
2.liga mladší dorostenci - SM
12.11. 14:00 ALB049 Zlín - Rožnov p.R. 36 : 35
Český pohár mužů
15.11. 19:00 AM076 Tatran Litovel - Cement Hranice 30 : 36
18.10. 19:30 AM054 Házená L.Hustopeče - SKKP Handball Brno 24 : 25
26.9. 19:30 AM045 Bohunice - Házená L.Hustopeče 23 : 28
1.liga ženy
21.10. 15:00 AR029 Kunovice - Kobylisy 17 : 22
23.9. 13:00 AR012 Sokol V. Meziříčí - Otrokovice 28 : 31
1.liga starší dorostenky - východ
18.11. 13:00 AUB050 Tatran Bohunice - Poruba 12 : 17
23.9. 11:00 AUB012 Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice 20 : 32
2.liga mladší dorostenky - východ
18.11. 15:00 AVB050 Bohunice - Poruba 24 : 34
21.10. 12:30 AVB029 Kunovice - 1.SC Bohumín 41 : 25
MOL liga žen
4.11. 18:00 AW060 Baník Most - SHK Veselí n.M. 30 : 24
Jihomoravská liga mužů
17.9. 11:00 LA007 Hostěrádky - Újezd u Brna 23 : 17
Jihomoravská liga st. žáků
2.12. 15:20 LF083 SHC Maloměřice - Házená L.Hustopeče 8 : 32
28.11. 18:00 LF072 Handball Brno - SHC Maloměřice 31 : 19
Jihomoravská liga ml. žáků
2.12. 14:00 LH083 SHC Maloměřice - Házená L.Hustopeče 22 : 23
29.11. 16:00 LH072 Handball Brno A - SHC Maloměřice 40 : 10
18.11. 11:00 LH064 Bohunice A - Nové Bránice 44 : 19
ZL mladší žactvo II
21.10. 10:30 ZB021 Kunovice B_d - Zubří B_ch 28 : 19
Další
Kalendář