Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Milan Pelech
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1969
Typ licence Licence B
Platnost licence 28.2.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
1.9. 10:30 Český pohár mužů AM024 Krmelín - MHK TAEDA Karviná
15.9. 09:00 MSL Starší žáci TD004 Krmelín - Fr.-Místek B
15.9. 10:30 MSL Starší žáci TD005 Fr.-Místek B - Nový Jičín
15.9. 12:00 MSL Starší žáci TD006 Krmelín - Nový Jičín
15.9. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA003 Ostrava Zábřeh - Poruba A
21.9. 16:30 2.liga muži SM AF002 MHK TAEDA Karviná - Rožnov p.R.
29.9. 10:20 MSK_OLK Starší žáci TC014 Ostrava - TJ Tatran Litovel
29.9. 11:40 MSK_OLK Starší žáci TC015 Polanka - TJ Tatran Litovel
29.9. 15:00 MSK_OLK Starší žačky TI011 Karviná - DHK Zora Olomouc A
29.9. 16:30 MSK_OLK Starší žačky TI012 Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc A
5.10. 09:00 MSL Mladší žáci I. TF010 Fr.-Místek B - SKH Polanka B
5.10. 10:15 MSL Mladší žáci I. TF011 SKH Polanka B - Klimkovice
5.10. 11:30 MSL Mladší žáci I. TF012 Fr.-Místek B - Klimkovice
5.10. 16:00 Starší žáci II OA013 SK Žeravice - TJ Cement Hranice
5.10. 18:00 2.liga ženy - východ AT013 SK Žeravice - HC Nový Jičín
6.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB015 HC Nový Jičín - Rožnov p.R.
6.10. 17:00 MSL Muži II. TB014 Nový Jičín - Val.Meziříčí
12.10. 09:00 MSL Starší žáci TD016 Fr.-Místek B - Hlučín
12.10. 10:20 MSL Starší žáci TD017 Hlučín - Karviná B
12.10. 11:40 MSL Starší žáci TD018 Fr.-Místek B - Karviná B
19.10. 15:00 2.liga muži SM AF030 Házená Uničov - SK Žeravice
20.10. 10:30 MSL Mladší žáci II. TG016 Nový Jičín - Havířov
20.10. 11:45 MSL Mladší žáci II. TG017 Havířov - Kopřivnice B
20.10. 13:00 MSL Mladší žáci II. TG018 Nový Jičín - Kopřivnice B
1.11. 17:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB039 Paskov - 1.SC Bohumín
3.11. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB042 HC Nový Jičín - Bohunice
9.11. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB041 Kopřivnice - Rožnov p.R.
9.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG041 Kopřivnice - Rožnov p.R.
10.11. 10:00 MSL Mladší žáci II. TG022 Hlučín - Kopřivnice B
10.11. 11:15 MSL Mladší žáci II. TG023 Kopřivnice B - Ostrava B
Další