Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Michaela Krobothová
Mateřský klub SK UP Olomouc, z.s.
Rok narození 1990
Typ licence Licence B
Platnost licence 28.8.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
25.8. 15:00 Český pohár mužů AM022 SK Droždín - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
14.9. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV005 Olomouc - Háje
14.9. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA005 Olomouc - HC Plzeň
15.9. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI082 HBC Olomouc 1966 - Žeravice
21.9. 16:00 2.liga muži JM AE006 TJ Sokol II. Prostějov - Ivančice
22.9. 10:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG006 Hodonín - SHK Veselí n. M.
22.9. 11:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ006 Hodonín - SHK Veselí n. M.
22.9. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB008 HK Hodonín - Paskov
22.9. 15:00 2.liga ženy - východ AT008 Hodonín B - SK Žeravice
28.9. 15:00 MSL Muži II. TB011 SK Droždín - Nový Jičín
29.9. 08:00 MSK_OLK Starší žáci TC010 TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice
29.9. 11:00 MSK_OLK Starší žáci TC012 TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29.9. 12:00 MSK_OLK Starší žačky TI013 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - DHK Litovel
29.9. 15:00 MSK_OLK Starší žačky TI015 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Třinec
6.10. 09:30 ZL starší žáci ZC011 Zlín - Zubří
6.10. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA015 Zlín - DHK Baník Most
6.10. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV015 Zlín - DHK Baník Most
12.10. 12:30 2.liga muži SM AF021 Luhačovice - Pepino SKP F-M B
13.10. 09:00 MSK_OLK Mladší žáci TE022 TJ Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966
13.10. 10:15 MSK_OLK Mladší žáci TE023 HBC Olomouc 1966 - Ostrava
13.10. 11:30 MSK_OLK Mladší žáci TE024 TJ Tatran Litovel - Ostrava
19.10. 10:30 Starší žáci II OA020 SK Žeravice - Sokol Horka n.M.
19.10. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB026 SK Žeravice - 1.SC Bohumín
19.10. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI035 Žeravice - Handball Brno
19.10. 16:00 2.liga ženy - východ AT022 SK Žeravice - Bohumín
20.10. 17:00 2.liga muži SM AF025 TJ Tatran Litovel B - Sokol Ostrava
3.11. 15:30 2.liga ženy - východ AT033 Házená Velká Bystřice - Bohumín
9.11. 15:00 2.liga muži SM AF041 Házená Uničov - Rožnov p.R.
23.11. 09:00 MSK_OLK Starší žačky TI046 DHK Zora Olomouc A - Sokol Poruba
23.11. 10:30 MSK_OLK Starší žačky TI047 Sokol Poruba - Karviná
Další