Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Matuška
Mateřský klub Házená Legata Hustopeče
Rok narození 1975
Typ licence Licence B
Platnost licence 21.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
22.9. 11:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH001 Bohunice - Újezd u Brna
22.9. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF001 Bohunice - Újezd u Brna
22.9. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA001 Bohunice - Uh. Hradiště
22.9. 17:00 2.liga muži JM AE001 Bohunice - Újezd u Brna
29.9. 10:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH008 Sokolnice - Sokol Hostěrádky
29.9. 12:00 Jihomoravská liga st. žáků LF008 Sokolnice - Nové Bránice
29.9. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI013 Sokol Sokolnice - TJ Cement Hranice
29.9. 16:00 Jihomoravská liga mužů LA005 Sokolnice - Nové Bránice
13.10. 10:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG016 Újezd u Brna - SKH Velká n.V.
13.10. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH019 Újezd u Brna - Sokolnice
13.10. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF019 Újezd u Brna - Sokolnice
13.10. 16:00 2.liga muži JM AE019 Újezd u Brna - Sokol V. Meziříčí
19.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA030 Sokol V. Meziříčí - Házená L. Hustopeče
26.10. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB034 Sokol Měnín - Paskov
26.10. 14:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ023 Měnín - DDM Strážnice
3.11. 11:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH034 Bohunice - Sokol Hostěrádky
3.11. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF034 Bohunice - Nové Bránice
3.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA034 Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná
3.11. 17:00 2.liga muži JM AE034 Bohunice - TJ Sokol II. Prostějov
9.11. 14:30 2.liga starší dorostenci V AI049 Handball Brno - Maloměřice
10.11. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF039 Nové Bránice - SK Kuřim
10.11. 14:30 2.liga starší dorostenci V AI047 Nové Bránice - Sokol Sokolnice
10.11. 16:15 Jihomoravská liga mužů LA020 Nové Bránice - Sokolnice
17.11. 12:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH047 Juliánov - Sokol Hostěrádky
17.11. 14:00 Jihomoravská liga st. žáků LF047 Juliánov - Nové Bránice
17.11. 16:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA047 Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
1.12. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH060 Telnice - Sokol Hostěrádky
1.12. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF060 Telnice - Nové Bránice
1.12. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA060 Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná
1.12. 17:00 2.liga muži JM AE060 Telnice - TJ Sokol II. Prostějov
Další