TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Matuška
Mateřský klub Házená Legata Hustopeče
Rok narození 1975
Typ licence Licence B
Platnost licence 21.6.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
29.9. 17:00 AE012 TJ D.Cerekev - SHC Maloměřice B 23 : 16
23.9. 18:30 AE006 SKKP Brno B - Bohunice 33 : 34
1.liga starší dorostenci
7.10. 15:00 AG018 Sokol Nové Veselí - Zlín 36 : 20
2.liga starší dorostenci V
29.9. 15:00 AI012 TJ D.Cerekev - TJ Cement Hranice 17 : 36
1.liga mladší dorostenci
4.10. 17:00 AJ018 Sokol Nové Veselí - Sokol Žďár n. S. 37 : 29
2.liga mladší dorostenci - JM
14.10. 12:15 ALA023 Nové Bránice - HK Ivančice 36 : 31
23.9. 16:30 ALA006 SKKP Handball Brno A - Bohunice 47 : 24
Jihomoravská liga mužů
21.10. 10:30 LA009 Nové Bránice - Uh. Hradiště 29 : 24
14.10. 10:30 LA021 Nové Bránice - Hostěrádky 35 : 21
16.9. 12:00 LA008 Újezd u Brna - Uh. Hradiště 29 : 28
Jihomoravská liga st. žáků
23.9. 14:30 LF006 Handball Brno B - Bohunice 17 : 29
Jihomoravská liga ml. žáků
14.10. 09:00 LH019 Nové Bránice - Sokolnice 12 : 16
23.9. 13:00 LH006 Handball Brno A - Bohunice 13 : 14
Kalendář
27.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA026 HK Ivančice - Maloměřice
27.10. 17:00 2.liga muži JM AE026 Ivančice - SHC Maloměřice B
4.11. 09:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH031 Nové Bránice - Házená L.Hustopeče
4.11. 10:30 Jihomoravská liga mužů LA005 Nové Bránice - Juliánov B
4.11. 12:15 2.liga mladší dorostenci - JM ALA034 Nové Bránice - SKKP Handball Brno A
11.11. 09:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH040 Bohunice - Újezd u Brna
11.11. 11:00 Jihomoravská liga st. žáků LF040 Bohunice - Újezd u Brna
17.11. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH047 SK Kuřim - Handball Brno A
17.11. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF047 SK Kuřim - Handball Brno B
17.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA047 SK Kuřim - SKKP Handball Brno A
17.11. 17:00 2.liga muži JM AE047 SK Kuřim - SKKP Brno B
24.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA052 Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
24.11. 17:00 2.liga muži JM AE052 Sokol V. Meziříčí - SHC Maloměřice B
25.11. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA053 SHK Veselí n.M. - Olomouc
25.11. 15:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG029 SHK Veselí n. M. - Měnín
1.12. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI056 TJ D.Cerekev - Sokol Újezd u Brna
1.12. 17:00 2.liga muži JM AE056 TJ D.Cerekev - Telnice
8.12. 13:45 2.liga mladší dorostenci - JM ALA065 Újezd u Brna - Maloměřice
8.12. 15:45 2.liga starší dorostenci V AI065 Sokol Újezd u Brna - TJ Cement Hranice