TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Fiala
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1989
Typ licence Licence B
Platnost licence 25.9.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
1.9. 00:00 Český pohár mužů AM019 Trnávka - MHK Karviná
16.9. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ042 Zubří - Pepino SKP F-M
29.9. 11:00 MSL Mladší žáci II. E014 Kopřivnice - Karviná B
29.9. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB011 Kopřivnice - Litovel
29.9. 15:00 1.liga starší dorostenci AG011 Kopřivnice - HK Lovosice
13.10. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB019 Rožnov p.R. - Zlín
13.10. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI019 Rožnov p.R. - TJ FS Napajedla
13.10. 16:00 2.liga muži SM AF019 Rožnov p.R. - Napajedla
14.10. 11:00 1.liga starších dorostenek AUA021 Poruba A - Házená J.Hradec
14.10. 13:00 1.liga mladší dorostenky AV021 Poruba - J.Hradec
14.10. 15:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB021 Sokol Poruba B - SKH Velká n.V.
20.10. 09:00 MSL Muži I. A1026 Orlová - Krmelín
28.10. 15:00 2.liga ženy - východ AT018 L.Zubří - Žeravice
28.10. 17:00 2.liga muži SM AF029 L.Zubří - Pepino SKP F-M B
4.11. 09:00 MSL Mladší žáci II. E035 Krmelín - Kopřivnice
4.11. 10:30 MSL Muži I. A1035 Krmelín - Hlučín
4.11. 12:00 MSL Starší žáci II. C035 Krmelín - Hlučín
10.11. 10:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB038 Sokol Ostrava - Litovel
10.11. 12:00 2.liga starší dorostenci V AI038 Sokol Ostrava - Litovel
10.11. 14:00 2.liga muži SM AF038 Sokol Ostrava - Házená Uničov
11.11. 13:45 MSL Mladší žáci II. E038 Nový Jičín - Krmelín
11.11. 15:15 MSL Starší žáci II. C038 Nový Jičín - Krmelín
11.11. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB039 TJ Nový Jičín - Hranice
25.11. 12:30 2.liga starší dorostenci V AI050 Vsetín - Sokol Sokolnice
25.11. 14:30 2.liga muži SM AF050 Vsetín - Luhačovice
2.12. 14:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB056 SKH Polanka n.O. - HK Bystřice p.H.
2.12. 16:30 2.liga muži SM AF056 SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B
8.12. 09:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB062 Házená Paskov - Sokol Ostrava
8.12. 11:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB062 Paskov - SK Žeravice
9.12. 17:00 2.liga muži SM AF062 L.Zubří - Sokol Ostrava
Další