TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Luboš Pavlíček
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1984
Typ licence Licence A
Platnost licence 9.6.2018
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.4. 18:00 AA137 HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 25
30.3. 18:00 AA127 Kopřivnice - HBC Ronal Jičín 30 : 23
24.3. 18:00 AA122 SKKP Handball Brno - Sokol Nové Veselí 20 : 29
10.3. 18:00 AA112 HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň 24 : 23
3.3. 16:00 AA103 Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice 28 : 29
10.2. 17:00 AA089 HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí 40 : 22
3.12. 19:00 AA062 HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 22 : 21
25.11. 18:00 AA055 Kopřivnice - Cement Hranice 32 : 31
18.11. 18:00 AA052 HBC Strakonice 1921 - M.A.T. Plzeň 25 : 31
14.10. 17:00 AA034 Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 24 : 24
4.10. 18:30 AA026 HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň 25 : 30
30.9. 16:30 AA020 Dukla Praha - HC ROBE Zubří 23 : 20
2.liga muži SM
21.4. 14:00 AF111 Sokol Ostrava - Vsetín 27 : 33
29.10. 15:00 AF041 Sokol Ostrava - Žeravice 27 : 16
1.liga starší dorostenci
21.4. 10:00 AG111 Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí 17 : 24
29.10. 17:00 AG041 Sokol Ostrava - TJ Sokol Šťáhlavy 27 : 38
2.liga mladší dorostenci - SM
21.4. 12:00 ALB111 Sokol Ostrava - Hranice 31 : 30
29.10. 13:00 ALB041 Sokol Ostrava - Žeravice 30 : 30
Český pohár mužů
20.12. 17:00 AM084 Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice 23 : 30
17.11. 18:00 AM074 MHK Karviná - SKKP Handball Brno 24 : 29
2.liga mladší dorostenky - východ
7.4. 16:00 AVB092 Karviná - Poruba 35 : 44
MOL liga žen
24.2. 17:30 AW132 Zora Olomouc - SHK Veselí n.M. 25 : 24
17.2. 18:00 AW126 Sokol Poruba - HC Zlín 27 : 21
26.1. 17:30 AW102 Zora Olomouc - ŠŠK Prešov 20 : 13
14.1. 17:00 AW087 HC Zlín - Zora Olomouc 26 : 28
8.10. 18:00 AW035 HC Zlín - Sokol Poruba 18 : 21
23.9. 15:00 AW028 SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce 29 : 27
Další
Kalendář
28.4. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB112 Kunovice - Karviná
28.4. 15:00 1.liga ženy AR112 Kunovice - Otrokovice
29.4. 18:00 Extraliga muži AA167 HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
5.5. 16:00 MOL liga žen AW187 Baník Most - Zora Olomouc
12.5. 13:30 MSL Mladší žačky N_K066 TJ TŽ Třinec - Nový Jičín
12.5. 15:00 MSL Starší žačky N_J066 Třinec - TJ Nový Jičín
12.5. 16:30 MSL Starší žáci sk. B N_C050 Třinec - Karviná B
12.5. 18:00 MSL Muži sk. II. NAB012 Třinec - Dřevohostice
13.5. 14:30 MSL Muži sk. I. NAA019 Suchdol n/O - Droždín