TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Bubeníček
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1972
Typ licence Licence A
Platnost licence 28.7.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
21.4. 17:00 AA141 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří 24 : 25
17.3. 17:00 AA119 Sokol Nové Veselí - Dukla Praha 18 : 27
10.3. 18:00 AA113 HBC Ronal Jičín - HCB Karviná 24 : 28
4.3. 10:30 AA107 Cement Hranice - HBC Strakonice 1921 40 : 28
17.2. 17:00 AA095 SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří 24 : 27
4.2. 10:30 AA081 Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice 24 : 27
9.12. 18:00 AA072 HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín 28 : 22
19.11. 17:00 AA049 Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice 26 : 26
12.11. 10:30 AA044 Cement Hranice - Dukla Praha 21 : 16
15.10. 10:30 AA036 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice 26 : 26
8.10. 17:00 AA027 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 21 : 29
23.9. 18:00 AA018 HC ROBE Zubří - HBC Strakonice 1921 28 : 24
16.9. 17:00 AA012 Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň 22 : 23
2.liga muži JM
15.4. 17:00 AE104 Juliánov - Maloměřice 20 : 33
7.4. 11:00 AE101 Maloměřice - Sokol V. Meziříčí 30 : 19
25.2. 17:00 AE074 Bohunice - Telnice 21 : 22
2.12. 17:00 AE006 Bohunice - SKKP Brno B 30 : 34
5.11. 15:30 AE048 Ivančice - Maloměřice 27 : 26
2.liga starší dorostenci - M
15.4. 15:00 AI170 Sokol Juliánov - Zlín 23 : 42
25.2. 15:00 AI132 Bohunice - SKH Polanka n.O. 26 : 29
10.9. 15:00 AI006 Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná 25 : 30
2.liga mladší dorostenci - JM
13.4. 17:00 ALA104 Maloměřice - Sokol Juliánov 28 : 24
7.4. 09:00 ALA101 Maloměřice - Újezd u Brna 19 : 40
25.2. 13:00 ALA074 Bohunice - Nové Bránice 22 : 19
18.2. 17:30 ALA072 SKKP Handball Brno A - Bohunice 25 : 33
18.2. 15:30 ALA068 SKKP Handball Brno B - Újezd u Brna 43 : 27
10.9. 13:00 ALA006 Bohunice - SKKP Handball Brno A 37 : 30
Český pohár mužů
20.12. 19:15 AM082 SKKP Handball Brno - HCB Karviná 27 : 37
MOL liga žen
14.4. 18:00 AW172 Sokol Poruba - Iuventa Michalovce 27 : 28
3.3. 17:00 AW136 SHK Veselí n.M. - Slavia Praha 22 : 22
Další
Kalendář
28.4. 17:00 MOL liga žen AW184 SHK Veselí n.M. - Slavia Praha
6.5. 13:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA126 Bohunice - Maloměřice
6.5. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI200 Bohunice - Zlín
6.5. 17:00 2.liga muži JM AE126 Bohunice - Maloměřice