Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Roman Smékal
Mateřský klub SK Droždín
Rok narození 1973
Typ licence Licence A
Platnost licence 15.11.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
25.8. 15:00 Český pohár mužů AM022 SK Droždín - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
31.8. 15:00 Český pohár mužů AM015 Házená Uničov - HBC Olomouc 1966
15.9. 13:00 Starší žáci II OA005 Sokol Horka n.M. - SK Žeravice
21.9. 13:00 ZL mladší žactvo II ZB001 Napajedla_s - Rožnov p.R._ch
21.9. 15:00 ZL starší žáci ZC001 Napajedla - Rožnov p.R.
21.9. 17:00 2.liga muži SM AF001 Napajedla - Sokol Ostrava
22.9. 10:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG006 Hodonín - SHK Veselí n. M.
22.9. 11:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ006 Hodonín - SHK Veselí n. M.
22.9. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB008 HK Hodonín - Paskov
22.9. 15:00 2.liga ženy - východ AT008 Hodonín B - SK Žeravice
28.9. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI009 Žeravice - TJ Holešov
5.10. 09:00 2.liga muži SM AF018 TJ SOGOS Holešov - Házená Uničov
5.10. 11:00 2.liga starší dorostenci V AI020 TJ Holešov - Handball Brno
6.10. 09:30 ZL starší žáci ZC011 Zlín - Zubří
6.10. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA015 Zlín - DHK Baník Most
6.10. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB013 TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Ostrava
6.10. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV015 Zlín - DHK Baník Most
6.10. 15:00 MSL Muži I. TA018 TJ Sokol Horka n.M. - Orlová
6.10. 17:00 Starší žáci II OA015 Sokol Horka n.M. - TJ Sokol Centrum Haná B
12.10. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB022 Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
12.10. 14:00 1.liga starší dorostenci AG022 Rožnov p.R. - HK Lovosice
12.10. 16:00 2.liga muži SM AF022 Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
13.10. 10:15 MSL Muži I. TA024 TJ Senice na Hané - TJ Sokol Horka n.M.
19.10. 12:00 Mladší žáci II OB017 TJ Cement Hranice - Sokol Horka n.M.
19.10. 13:30 Mladší žáci II OB018 Sokol Horka n.M. - TJ Senice na Hané
20.10. 14:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA026 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim
20.10. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI030 HBC Olomouc 1966 - Vsetín
20.10. 18:00 2.liga muži JM AE026 HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim
9.11. 13:30 Mladší žáci II OB041 Házená Uničov - SK HFP Prostějov
9.11. 15:00 Mladší žáci II OB042 TJ Cement Hranice - SK HFP Prostějov
Další