TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jan Zelenka
Mateřský klub TJ Loko České Budějovice
Rok narození 1994
Typ licence Licence A
Platnost licence 13.9.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.5. 15:30 AB117 S.Vršovice - Házená L.Hustopeče 26 : 27
17.3. 15:30 AB090 S.Vršovice - Maloměřice 27 : 26
18.11. 15:30 AB047 S.Vršovice - Náchod 28 : 24
7.10. 17:00 AB015 HBC Ronal Jičín "B" - Velká Bystřice 29 : 21
2 liga muži JVČ
28.10. 10:30 AC029 Sezimovo Ústí - Sokol Úvaly 24 : 28
1.liga starší dorostenci
7.10. 13:00 AG015 C.S.Cargo HBC Jičín - Kopřivnice 32 : 22
2.liga starší dorostenci Z
17.3. 13:30 AH090 Sokol Vršovice - BHS Starý Plzenec 39 : 25
18.11. 13:30 AH047 Sokol Vršovice - Náchod 35 : 24
1.liga mladší dorostenci
7.10. 15:00 AJ015 C.S.Cargo HBC Jičín - Velká Bystřice 29 : 34
2.liga mladší dorostenci - Č
1.5. 17:30 AK117 Sokol Vršovice - ElektroPraga Jablonec 26 : 32
18.11. 17:30 AK047 Sokol Vršovice - Sokol Šťáhlavy 14 : 36
Žákovská liga starších žaček
9.3. 14:55 AP168 DHK Litovel - Sokol Poruba 11 : 24
9.3. 14:00 AP167 Sokol Kobylisy II - FK Hvězda Cheb 15 : 19
9.3. 11:15 AP164 Sokol Kobylisy II - DHK Litovel 20 : 9
9.3. 09:25 AP162 DHK Litovel - FK Hvězda Cheb 12 : 22
9.3. 08:30 AP161 Jiskra Třeboň - Sokol Kobylisy II 17 : 11
2.12. 17:00 AP039 Jiskra H. Brod - Strakonice 14 : 20
2.12. 15:00 AP037 DHC Plzeň - Jiskra H. Brod 19 : 13
2.12. 14:00 AP036 Strakonice - Jiskra Třeboň 23 : 13
2.12. 11:00 AP033 Sokol V. Meziříčí - Strakonice 11 : 19
2.12. 10:00 AP032 Jiskra Třeboň - Jiskra H. Brod 19 : 15
1.liga ženy
18.5. 14:00 AR128 H.Brod - HC Plzeň 26 : 19
7.4. 11:00 AR099 HC Plzeň - HK Hodonín 21 : 35
2.3. 12:00 AR075 H.Brod - S.Vršovice A 27 : 21
23.2. 12:30 AR072 HC Plzeň - J.Hradec 31 : 21
21.10. 11:00 AR029 HC Plzeň - SK UP Olomouc 32 : 33
23.9. 16:00 AR008 J.Hradec - Otrokovice 38 : 23
15.9. 17:00 AR002 Sokol V. Meziříčí - HK Hodonín 17 : 21
2.liga ženy - západ
14.4. 15:00 AS107 Sokol Písek B - Turnov 32 : 25
1.liga starších dorostenek
23.9. 12:00 AUA008 Házená J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice 30 : 21
Další
Kalendář