Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaroslav Vychodil
Mateřský klub SK Žeravice
Rok narození 1975
Typ licence Licence A
Platnost licence 13.8.2018
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
11.11. 17:00 AA045 Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921 24 : 27
7.10. 18:00 AA029 HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno 29 : 23
1.liga muži
26.11. 17:30 AB065 Velká Bystřice - Náchod 33 : 23
18.11. 17:00 AB055 Tatran Litovel - Dvůr Králové 26 : 18
2.liga muži JM
25.11. 19:00 AE062 SKKP Brno B - Maloměřice 22 : 36
19.11. 17:00 AE058 Juliánov - Telnice 23 : 30
12.11. 17:00 AE050 Bohunice - Ivančice 16 : 28
15.10. 11:00 AE031 Napajedla - Sokol Kostelec na Hané 24 : 29
8.10. 17:00 AE030 Telnice - Sokol Kostelec na Hané 34 : 25
1.liga starší dorostenci
26.11. 15:30 AG065 Velká Bystřice - Talent Plzeň 24 : 26
2.liga starší dorostenci - M
19.11. 15:00 AI078 Sokol Juliánov - HBC Olomouc 34 : 33
18.11. 15:00 AI075 Litovel - TJ Sokol Centrum Haná 30 : 24
8.10. 15:00 AI040 Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná 37 : 31
2.liga mladší dorostenci - JM
19.11. 13:00 ALA058 Sokol Juliánov - Nové Bránice 25 : 29
12.11. 13:00 ALA050 Bohunice - HK Ivančice 43 : 36
5.11. 13:00 ALA046 Újezd u Brna - SKKP Handball Brno A 44 : 35
2.liga mladší dorostenci - SM
25.11. 12:00 ALB065 Velká Bystřice - TJ Nový Jičín 54 : 17
Český pohár mužů
21.10. 17:30 AM066 Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek 21 : 32
28.9. 18:30 AM044 Sokol II.Prostějov - Telnice 31 : 30
10.9. 12:30 AM025 Luhačovice - TJ SOGOS Holešov 30 : 32
1.liga ženy
29.10. 15:30 AR036 HK Ivančice - HC Plzeň 29 : 24
2.liga ženy - východ
24.9. 16:00 AT005 Házená Velká Bystřice - Hodonín B 23 : 23
1.liga mladší dorostenky
29.10. 11:30 AV036 HK Ivančice - J.Hradec 16 : 30
MOL liga žen
4.11. 17:00 AW061 HC Zlín - Sokol Písek 28 : 19
16.9. 17:30 AW018 Zora Olomouc - HK Hodonín 24 : 21
9.9. 15:00 AW014 Sokol Písek - SHK Veselí n.M. 19 : 19
Jihomoravská liga mužů
5.11. 10:30 LA005 Sokolnice - Uh. Hradiště 39 : 21
Jihomoravská liga st. žáků
5.11. 16:30 LF054 Újezd u Brna - Handball Brno 20 : 30
Jihomoravská liga ml. žáků
12.11. 15:00 LH058 Bohunice B - Ivančice 17 : 19
5.11. 15:00 LH054 Újezd u Brna - Handball Brno A 23 : 23
Další
Kalendář
15.12. 18:00 Český pohár žen AN028 SHK Veselí n.M. - HK Hodonín
16.12. 20:10 Extraliga muži AA076 SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice
20.1. 18:00 MOL liga žen AW096 Sokol Poruba - Zora Olomouc