TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Kremláček
Mateřský klub HK Ivančice
Rok narození 1993
Typ licence Licence A
Platnost licence 24.7.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
13.10. 17:00 AE021 Telnice - SKKP Brno B 47 : 19
22.9. 17:00 AE003 SK Kuřim - Telnice 32 : 27
2.liga muži SM
6.10. 12:30 AF015 Luhačovice - SK Žeravice 41 : 22
2.liga mladší dorostenci - JM
22.9. 15:00 ALA003 SK Kuřim - Újezd u Brna 39 : 25
2.liga mladší dorostenci - SM
6.10. 10:30 ALB015 TJ Sokol Luhačovice - Kopřivnice 14 : 44
Český pohár mužů
21.10. 13:00 AM059 Luhačovice - TJ Cement Hranice 23 : 39
20.10. 16:00 AM057 SK Žeravice - TJ Tatran Litovel 23 : 31
18.9. 19:15 AM041 Bohunice - SK Kuřim 34 : 25
16.9. 19:00 AM048 Telnice - Maloměřice 35 : 31
Jihomoravská liga mužů
29.9. 14:00 LA014 Hostěrádky - Juliánov B 23 : 27
9.9. 16:00 LA004 Sokolnice - Juliánov B 35 : 21
Jihomoravská liga st. žáků
14.10. 15:15 LF021 Telnice - Handball Brno B 28 : 18
29.9. 10:00 LF009 Házená L.Hustopeče - Juliánov 28 : 19
22.9. 13:30 LF003 SK Kuřim - Telnice 24 : 32
Jihomoravská liga ml. žáků
14.10. 13:45 LH021 Telnice - Handball Brno A 24 : 15
29.9. 11:30 LH009 Házená L.Hustopeče - Juliánov 12 : 14
22.9. 12:00 LH003 SK Kuřim - Telnice 9 : 20
16.9. 17:00 LH065 Telnice - SHC Maloměřice 30 : 4
9.9. 09:00 LH055 Nové Bránice - Handball Brno B 19 : 7
ZL mladší žactvo II
6.10. 09:00 ZB027 Luhačovice_s - Zlín C_d 17 : 13
Kalendář
27.10. 09:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ029 Velká n.V. A - SK Kuřim
27.10. 11:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ030 SHK Veselí n. M. - Velká n.V. B
3.11. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI034 TJ D.Cerekev - Vsetín
3.11. 17:00 2.liga muži JM AE034 TJ D.Cerekev - SKKP Brno B
11.11. 10:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB043 Újezd u Brna - Sokol Poruba B
17.11. 13:00 2.liga muži JM AE046 SHC Maloměřice B - Bohunice
17.11. 15:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH046 SHC Maloměřice - Bohunice
25.11. 15:15 Jihomoravská liga ml. žáků LH054 Telnice - Handball Brno B
25.11. 17:00 2.liga muži JM AE054 Telnice - TJ Sokol II. Prostějov
1.12. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA058 SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
1.12. 17:00 2.liga muži JM AE058 SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí