Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Michal Paululik
Mateřský klub Zahraničí
Rok narození 1994
Typ licence Licence C
Platnost licence 4.3.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
1.9. 14:00 Český pohár mužů AM019 Klimkovice - L.Zubří
15.9. 15:00 2.liga ženy - východ AT003 L.Zubří - Hodonín B
22.9. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB009 HC Nový Jičín - Karviná
22.9. 15:00 2.liga ženy - východ AT009 HC Nový Jičín - L.Zubří
22.9. 17:00 MSL Muži II. TB009 Nový Jičín - Klimkovice
6.10. 11:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB018 Sokol Hrabůvka - HK Hodonín
6.10. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA014 Ostrava Zábřeh - Slavia
13.10. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA021 Poruba A - SHK Veselí n.M.
13.10. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV021 Poruba - S.Vršovice
19.10. 15:00 1.liga starších dorostenek AUA025 Ostrava Zábřeh - Písek
20.10. 10:00 MSL Muži I. TA027 Trnávka - Orlová
20.10. 11:45 MSL Mladší žáci I. TF016 Trnávka A - SKH Polanka B
20.10. 13:00 MSL Mladší žáci I. TF017 SKH Polanka B - TJ TŽ Třinec
20.10. 14:15 MSL Mladší žáci I. TF018 Trnávka A - TJ TŽ Třinec
26.10. 17:30 2.liga ženy - východ AT029 Bohumín - Karviná
2.11. 14:30 MSK_OLK Starší žačky TI043 Karviná - SC Bohumín
2.11. 15:50 MSK_OLK Starší žačky TI044 SC Bohumín - Třinec
2.11. 17:10 MSK_OLK Starší žačky TI045 Karviná - Třinec
3.11. 09:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB040 Sokol Hrabůvka - Sokol Měnín
9.11. 10:00 ZL starší žáci ZC025 Zlín - Rožnov p.R.
9.11. 11:30 ZL Starší žačky ZD029 Zlín B - Zlín A
9.11. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA048 Zlín - Olomouc
9.11. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV048 Zlín - Olomouc
17.11. 14:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA048 HBC Olomouc 1966 - Sokol Telnice
17.11. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI056 HBC Olomouc 1966 - Házená Paskov
17.11. 18:00 2.liga muži JM AE048 HBC Olomouc 1966 - Telnice
24.11. 13:00 ZL mladší žactvo II ZB058 Zubří B_ch - Bystřice p.H. B_s
24.11. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ053 Zubří - Dukla
24.11. 17:00 1.liga starší dorostenci AG053 Zubří - Dukla
1.12. 14:30 1.liga starších dorostenek AUA058 Ostrava Zábřeh - HC Plzeň
Další