Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Martin Staněk
Mateřský klub HBC Olomouc 1966
Rok narození 1996
Typ licence Licence C
Platnost licence 17.2.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
8.9. 10:15 MSL Muži I. TA003 TJ Senice na Hané - Trnávka
14.9. 10:00 2.liga muži SM AF009 SK Žeravice - SKH Polanka n.O
14.9. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB004 SK Žeravice - HC Nový Jičín
21.9. 10:00 Starší žáci II OA008 SK Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná B
22.9. 16:00 2.liga muži SM AF003 TJ Tatran Litovel B - Luhačovice
28.9. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI009 Žeravice - TJ Holešov
5.10. 09:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ010 Velká n.V. - SK Kuřim
5.10. 10:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG010 SKH Velká n.V. - SK Kuřim
5.10. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA017 SHK Veselí n.M. - Házená J.Hradec
5.10. 16:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB014 TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel
5.10. 18:00 2.liga starší dorostenci V AI016 TJ Cement Hranice - TJ FS Napajedla
6.10. 08:30 Mladší žáci II OB009 Sokol Horka n.M. - SK HFP Prostějov
6.10. 10:00 Mladší žáci II OB010 SK HFP Prostějov - TJ Senice na Hané
6.10. 11:30 Mladší žáci II OB011 Sokol Horka n.M. - TJ Senice na Hané
12.10. 18:00 2.liga muži SM AF020 SK Žeravice - TJ SOGOS Holešov
19.10. 09:00 Starší žáci II OA021 HBC Olomouc 1966 B - TJ Sokol Centrum Haná B
19.10. 14:20 MSK_OLK Starší žáci TC029 Fr.-Místek A - Karviná A
19.10. 15:40 MSK_OLK Starší žáci TC030 TJ Tatran Litovel - Karviná A
20.10. 10:30 2.liga muži JM AE025 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Újezd u Brna
20.10. 12:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA028 TJ Sokol Centrum Haná - Chrudim
20.10. 14:00 MSK_OLK Starší žáci TC031 TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 1966 A
20.10. 15:30 MSK_OLK Starší žáci TC032 HBC Olomouc 1966 A - Polanka
20.10. 17:00 MSK_OLK Starší žáci TC033 TJ Sokol Centrum Haná - Polanka
2.11. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI040 TJ FS Napajedla - Zlín
2.11. 18:00 2.liga muži SM AF034 Napajedla - Pepino SKP F-M B
3.11. 10:15 MSL Muži I. TA035 TJ Senice na Hané - TJ Holešov B
10.11. 09:00 MSK_OLK Mladší žáci TE037 HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol Centrum Haná A
10.11. 10:15 MSK_OLK Mladší žáci TE038 TJ Sokol Centrum Haná A - Fr.-Místek A
10.11. 11:30 MSK_OLK Mladší žáci TE039 HBC Olomouc 1966 - Fr.-Místek A
30.11. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV060 Olomouc - S.Vršovice
Další