TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Michal Dvořáček
Mateřský klub 1.HC Pardubice
Rok narození 1993
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.9.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
26.11. 10:30 AA058 HCB Karviná - HBC Strakonice 1921 38 : 26
1.liga muži
24.9. 17:00 AB017 Jičín B - Chodov 24 : 23
2 liga muži JZČ
15.4. 18:00 AC107 Sokol Žďár n. S. - Třeboň 35 : 30
18.2. 18:00 AC067 H.Brod - TJ Lokomotiva Plzeň 32 : 39
1.liga starší dorostenci
24.9. 13:00 AG017 Jičín - Dukla 24 : 27
2.liga starší dorostenci Č
24.3. 13:00 AH154 Náchod - L.Vršovice 31 : 27
11.3. 16:00 AH226 ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec 32 : 23
1.liga mladší dorostenci
15.4. 16:00 AJ107 Sokol Žďár n. S. - Liberec 37 : 26
24.9. 15:00 AJ017 Jičín - Dukla 25 : 39
2.liga mladší dorostenci - Č
24.3. 11:00 AK092 Náchod - Lokomotiva Vršovice 43 : 26
18.2. 16:00 AK067 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice 31 : 41
Žákovská liga starších žáků
9.12. 16:15 AO020 Nový Jičín - TJ Sokol Nové Veselí 19 : 25
9.12. 15:20 AO019 TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek 16 : 19
9.12. 13:30 AO017 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 22 : 19
9.12. 10:45 AO014 TJ Sokol Nové Veselí - Zubří 15 : 20
9.12. 08:00 AO011 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí 27 : 26
MOL liga žen
21.4. 18:00 AW181 SHK Veselí n.M. - HK Hodonín 32 : 21
22.10. 17:00 AW048 HC Zlín - HK Hodonín 23 : 20
Kalendář
28.4. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK115 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Úvaly
1.5. 17:00 2 liga muži JZČ AC100 Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň
5.5. 10:00 2.liga muži SVČ AD123 Dukla B - Náchod B
5.5. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ123 Dukla - Talent Plzeň A
5.5. 14:00 1.liga starší dorostenci AG123 Dukla - Talent Plzeň
5.5. 17:00 1.liga muži AB121 Dvůr Králové - Tatran Litovel
12.5. 16:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA121 H.Brod - TJ Sokol Bělá
12.5. 18:00 2 liga muži JZČ AC127 H.Brod - Zruč n.S.