Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Kubis
Mateřský klub Házená Velká Bystřice
Rok narození 1985
Typ licence Licence B
Platnost licence 27.1.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
8.9. 15:00 MSL Muži II. TB001 SK Droždín - Hlučín
14.9. 10:00 2.liga muži SM AF009 SK Žeravice - SKH Polanka n.O
14.9. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB004 SK Žeravice - HC Nový Jičín
15.9. 09:00 MSK_OLK Starší žačky TI004 DHK Litovel - Sokol Poruba
15.9. 10:30 MSK_OLK Starší žačky TI005 Sokol Poruba - Hrabůvka
15.9. 12:00 MSK_OLK Starší žačky TI006 DHK Litovel - Hrabůvka
22.9. 16:00 2.liga muži SM AF003 TJ Tatran Litovel B - Luhačovice
5.10. 09:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ010 Velká n.V. - SK Kuřim
5.10. 10:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG010 SKH Velká n.V. - SK Kuřim
5.10. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA017 SHK Veselí n.M. - Házená J.Hradec
12.10. 18:00 2.liga muži SM AF020 SK Žeravice - TJ SOGOS Holešov
20.10. 10:30 2.liga muži JM AE025 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Újezd u Brna
20.10. 12:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA028 TJ Sokol Centrum Haná - Chrudim
20.10. 14:00 MSK_OLK Starší žáci TC031 TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 1966 A
20.10. 15:30 MSK_OLK Starší žáci TC032 HBC Olomouc 1966 A - Polanka
20.10. 17:00 MSK_OLK Starší žáci TC033 TJ Sokol Centrum Haná - Polanka
2.11. 16:00 2.liga starší dorostenci V AI040 TJ FS Napajedla - Zlín
2.11. 18:00 2.liga muži SM AF034 Napajedla - Pepino SKP F-M B
17.11. 09:00 MSK_OLK Starší žáci TC052 HBC Olomouc 1966 A - Házená Velká Bystřice
17.11. 10:30 MSK_OLK Starší žáci TC053 Házená Velká Bystřice - Fr.-Místek A
17.11. 12:00 MSK_OLK Starší žáci TC054 HBC Olomouc 1966 A - Fr.-Místek A
30.11. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV060 Olomouc - S.Vršovice
30.11. 14:00 1.liga starších dorostenek AUA060 Olomouc - SHK Veselí n.M.
8.12. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB063 HK Hodonín - SK Žeravice