Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Kopřiva
Mateřský klub TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Rok narození 1968
Typ licence Licence C
Platnost licence 6.8.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
30.8. 18:00 Český pohár mužů AM025 Újezd u Brna - Sokol V. Meziříčí
7.9. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI086 Nové Bránice - Zlín
15.9. 09:15 Jihomoravská liga ml. žáků LH061 Sokol Hostěrádky - Újezd u Brna
22.9. 09:15 Jihomoravská liga ml. žáků LH006 Sokol Hostěrádky - Ivančice
22.9. 11:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH001 Bohunice - Újezd u Brna
22.9. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF001 Bohunice - Újezd u Brna
22.9. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA001 Bohunice - Uh. Hradiště
22.9. 17:00 2.liga muži JM AE001 Bohunice - Újezd u Brna
28.9. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH010 TJ D.Cerekev - Loko Louny
28.9. 17:00 2 liga muži JVČ AC010 TJ D.Cerekev - HBC Strakonice B
29.9. 10:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH008 Sokolnice - Sokol Hostěrádky
29.9. 12:00 Jihomoravská liga st. žáků LF008 Sokolnice - Nové Bránice
29.9. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI013 Sokol Sokolnice - TJ Cement Hranice
29.9. 16:00 Jihomoravská liga mužů LA005 Sokolnice - Nové Bránice
5.10. 09:30 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ011 SHK Veselí n. M. - Ivančice
5.10. 11:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG011 SHK Veselí n. M. - Ivančice
12.10. 09:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH022 SHC Maloměřice - Telnice
12.10. 13:00 2.liga muži JM AE022 Maloměřice Brno B - Telnice
12.10. 15:00 2.liga starší dorostenci V AI024 Maloměřice - TJ Holešov
13.10. 10:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG016 Újezd u Brna - SKH Velká n.V.
13.10. 12:00 Jihomoravská liga ml. žáků LH019 Újezd u Brna - Sokolnice
13.10. 13:30 Jihomoravská liga st. žáků LF019 Újezd u Brna - Sokolnice
13.10. 16:00 2.liga muži JM AE019 Újezd u Brna - Sokol V. Meziříčí
19.10. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA030 Sokol V. Meziříčí - Házená L. Hustopeče
2.11. 09:00 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ026 DDM Strážnice - Velká n.V.
2.11. 11:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG026 DDM Strážnice - SKH Velká n.V.
3.11. 11:30 Jihomoravská liga ml. žáků LH034 Bohunice - Sokol Hostěrádky
3.11. 13:00 Jihomoravská liga st. žáků LF034 Bohunice - Nové Bránice
3.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA034 Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná
3.11. 17:00 2.liga muži JM AE034 Bohunice - TJ Sokol II. Prostějov
Další