TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Kateřina Závišková
Mateřský klub TJ Sokol Velké Meziříčí
Rok narození 1998
Typ licence Licence C
Platnost licence 14.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
6.5. 17:00 AE125 SKKP Brno B - Ivančice 42 : 42
14.4. 17:00 AE106 TJ D.Cerekev - SKKP Brno B 33 : 39
2.liga starší dorostenci - M
17.12. 17:00 AI111 Bohunice - Sokol Sokolnice 38 : 36
12.11. 14:00 AI069 Sokol Sokolnice - Vsetín 28 : 32
2.liga mladší dorostenci - JM
6.5. 12:15 ALA124 Nové Bránice - Sokol Juliánov 44 : 23
29.4. 13:00 ALA118 Újezd u Brna - Nové Bránice 41 : 31
22.4. 12:15 ALA111 Nové Bránice - TJ D.Cerekev 28 : 32
14.4. 15:00 ALA106 TJ D.Cerekev - SKKP Handball Brno A 37 : 23
8.4. 17:30 ALA073 SKKP Handball Brno A - Napajedla 27 : 31
25.3. 13:00 ALA092 Újezd u Brna - HK Ivančice 34 : 31
18.3. 09:00 ALA085 Nové Bránice - Napajedla 25 : 34
4.3. 17:30 ALA081 SKKP Handball Brno B - HK Ivančice 49 : 18
4.3. 10:30 ALA084 Nové Bránice - SKKP Handball Brno A 38 : 27
3.12. 16:30 ALA011 SKKP Handball Brno B - Sokol Juliánov 47 : 17
12.11. 17:30 ALA051 SKKP Handball Brno A - Sokol Juliánov 47 : 27
12.11. 10:30 ALA052 Nové Bránice - Újezd u Brna 28 : 38
15.10. 13:00 ALA035 Újezd u Brna - Maloměřice 54 : 31
1.10. 17:30 ALA022 SKKP Handball Brno B - Maloměřice 37 : 14
10.9. 13:00 ALA002 Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B 27 : 32
Český pohár žen
9.9. 17:00 AN007 Bohunice - Házená Velká Bystřice 24 : 18
Žákovská liga starších žáků
18.2. 18:00 AO150 S.Vršovice - Dukla A 24 : 25
18.2. 16:00 AO148 Zubří - S.Vršovice 24 : 11
18.2. 15:00 AO147 Dukla A - Polanka 24 : 23
18.2. 13:00 AO145 Polanka - S.Vršovice 19 : 19
18.2. 12:00 AO144 Dukla A - Zubří 19 : 24
2.liga ženy - východ
12.5. 17:00 AT058 Bohunice - Hodonín B 35 : 17
28.4. 17:00 AT052 Bohunice - Karviná 26 : 11
24.2. 17:00 AT034 Bohunice - Poruba B 23 : 21
1.liga starší dorostenky - východ
28.4. 13:00 AUB113 Tatran Bohunice - HK Ivančice 12 : 26
7.10. 13:00 AUB017 Tatran Bohunice - Ostrava Zábřeh 27 : 26
Další
Kalendář