TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Korčák
Mateřský klub SKH Polanka n.O.
Rok narození 1970
Typ licence Licence B
Platnost licence 22.2.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
13.10. 16:00 AF019 Rožnov p.R. - Napajedla 24 : 28
2.liga starší dorostenci V
13.10. 14:00 AI019 Rožnov p.R. - TJ FS Napajedla 37 : 24
2.liga mladší dorostenci - SM
13.10. 12:00 ALB019 Rožnov p.R. - Zlín 16 : 36
Český pohár mužů
2.9. 18:00 AM019 Trnávka - MHK Karviná 27 : 20
1.liga starších dorostenek
14.10. 11:00 AUA021 Poruba A - Házená J.Hradec 30 : 31
1.liga mladší dorostenky
14.10. 13:00 AV021 Poruba - J.Hradec 24 : 23
2.liga mladší dorostenky - východ
14.10. 15:00 AVB021 Sokol Poruba B - SKH Velká n.V. 21 : 32
MSL Muži I.
9.9. 16:00 A1003 Krmelín - Klimkovice 26 : 19
MSL Starší žáci II.
9.9. 13:00 C003 Krmelín - Klimkovice 21 : 20
MSL Mladší žáci II.
9.9. 14:30 E003 Krmelín - Klimkovice 9 : 29
ZL mladší žactvo II
16.9. 11:00 ZB007 Zubří B_ch - Otrokovice_s 14 : 14
Kalendář
20.10. 09:00 MSL Muži I. A1026 Krmelín - Orlová
20.10. 17:00 2.liga ženy - východ AT014 L.Zubří - Karviná
28.10. 15:00 2.liga ženy - východ AT018 L.Zubří - SK Žeravice
28.10. 17:00 2.liga muži SM AF029 L.Zubří - Pepino SKP F-M B
10.11. 10:00 2.liga starší dorostenci V AI038 Sokol Ostrava - TJ Tatran Litovel
10.11. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB038 Sokol Ostrava - TJ Tatran Litovel
10.11. 14:00 2.liga muži SM AF038 Sokol Ostrava - Házená Uničov
11.11. 00:00 MSL Starší žačky J038 TJ Nový Jičín - Lesana Zubří
11.11. 13:45 MSL Mladší žáci II. E038 Nový Jičín - Krmelín
11.11. 15:15 MSL Starší žáci II. C038 Nový Jičín - Krmelín
11.11. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB039 TJ Nový Jičín - TJ Cement Hranice
25.11. 09:00 ZL mladší žactvo I ZA022 Vsetín_ch - Zubří A_ch
25.11. 12:30 2.liga starší dorostenci V AI050 Vsetín - Sokol Sokolnice
25.11. 14:30 2.liga muži SM AF050 Vsetín - Luhačovice
8.12. 09:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB062 Házená Paskov - Sokol Ostrava
8.12. 11:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB062 Paskov - SK Žeravice
9.12. 17:00 2.liga muži SM AF062 L.Zubří - Sokol Ostrava