Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Filip Novák
Mateřský klub TJ Cement Hranice
Rok narození 2001
Typ licence Licence C
Platnost licence 1.8.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
8.9. 15:00 MSL Muži I. TA004 TJ Sokol Horka n.M. - Krmelín
8.9. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB046 TJ Sokol Horka n.M. - HCB Karviná B
15.9. 10:00 2.liga starší dorostenci V AI079 TJ FS Napajedla - Sokol Ostrava
28.9. 13:30 2.liga mladší dorostenky - východ AVB052 HK Hodonín - 1.SC Bohumín
28.9. 15:30 2.liga ženy - východ AT044 Hodonín B - Bohumín
6.10. 14:00 Mladší žáci II OB012 SK Žeravice - Házená Uničov
6.10. 17:00 Mladší žáci II OB062 SK Žeravice - TJ Cement Hranice
12.10. 12:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA019 Uh. Hradiště - Sokol V. Meziříčí
12.10. 14:00 Jihomoravská liga mužů LA010 Uh. Hradiště - Sokolnice
19.10. 09:30 Jihomoravská liga st. žákyní LG020 Hodonín - Ivančice
19.10. 11:15 Jihomoravská liga ml. žákyní LJ020 Hodonín - Ivančice
19.10. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB030 HK Hodonín - HC Nový Jičín
26.10. 09:00 Starší žáci II OA022 TJ Cement Hranice - HBC Olomouc 1966 B
3.11. 11:00 Jihomoravská liga mužů LA016 Uh. Hradiště - Měnín
3.11. 11:30 Starší žáci II OA025 Sokol Horka n.M. - TJ Cement Hranice
3.11. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB035 TJ Sokol Horka n.M. - SKH Polanka n.O.
3.11. 15:00 MSL Muži I. TA034 TJ Sokol Horka n.M. - Trnávka
10.11. 08:00 Mladší žáci II OB025 TJ Sokol Centrum Haná B - Sokol Horka n.M.
10.11. 09:30 Mladší žáci II OB026 Sokol Horka n.M. - SK Žeravice
10.11. 11:00 Mladší žáci II OB027 TJ Sokol Centrum Haná B - SK Žeravice
10.11. 12:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA039 TJ Sokol Centrum Haná - SK Kuřim
10.11. 14:30 Starší žáci II OA030 TJ Sokol Centrum Haná B - Sokol Horka n.M.
24.11. 12:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA050 TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc 1966
24.11. 14:00 MSK_OLK Mladší žáci TE046 TJ Sokol Centrum Haná A - Házená Velká Bystřice
24.11. 15:15 MSK_OLK Mladší žáci TE047 Házená Velká Bystřice - TJ Tatran Litovel
24.11. 16:30 MSK_OLK Mladší žáci TE048 TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Tatran Litovel
1.12. 10:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA055 Uh. Hradiště - Chrudim
1.12. 12:00 ZL starší žáci ZC040 Uh. Hradiště - Holešov
8.12. 12:30 2.liga mladší dorostenci - JM ALA061 TJ Sokol Centrum Haná - Uh. Hradiště