TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Radek Martiník
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1974
Typ licence Licence A
Platnost licence 21.5.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Kalendář
2.9. 16:00 Český pohár mužů AM027 Nový Jičín - SKH Polanka n.O
8.9. 09:00 MSL Starší žačky J002 Paskov - Hlučín
8.9. 10:45 MSL Muži I. A1002 Paskov - Hlučín
22.9. 15:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB001 SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
22.9. 17:00 2.liga muži SM AF001 SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
29.9. 13:30 1.liga mladší dorostenci AJ010 Pepino SKP F-M - HBC Jičín
29.9. 15:30 1.liga starší dorostenci AG010 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Jičín
29.9. 17:30 2.liga muži SM AF010 Pepino SKP F-M B - Luhačovice
6.10. 10:00 MSL Ženy I008 MHK Karviná - Ostrava
6.10. 16:30 2.liga muži SM AF013 MHK Karviná - Rožnov p.R.
14.10. 13:00 2.liga ženy - východ AT012 Karviná - Žeravice
14.10. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ019 Karviná - Sokol Žďár n. S.
14.10. 17:00 1.liga starší dorostenci AG019 HCB Karviná - Zlín
20.10. 09:00 MSL Mladší žáci II. E027 Klimkovice - Fr.-Místek B
20.10. 10:15 MSL Starší žáci II. C027 Klimkovice - Fr.-Místek B
20.10. 11:45 MSL Muži I. A1027 Klimkovice - Paskov
27.10. 10:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB027 Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
27.10. 12:00 2.liga starší dorostenci V AI027 Sokol Ostrava - TJ D.Cerekev
27.10. 14:00 2.liga muži SM AF027 Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O
3.11. 08:45 MSL Starší žačky J036 Paskov - TJ Nový Jičín
3.11. 10:45 2.liga mladší dorostenky - východ AVB040 Paskov - Bohunice
3.11. 12:30 MSL Muži I. A1036 Paskov - SKH Polanka B
11.11. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB042 HC Zubří B - HK Bystřice p.H.
11.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG042 Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
11.11. 17:00 2.liga muži SM AF040 L.Zubří - SKH Polanka n.O
24.11. 10:00 1.liga mladší dorostenci AJ054 Pepino SKP F-M - Velká Bystřice
24.11. 12:00 1.liga starší dorostenci AG054 Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
24.11. 14:00 2.liga muži SM AF054 Pepino SKP F-M B - Žeravice
8.12. 17:00 2.liga muži SM AF064 TJ SOGOS Holešov - Házená Uničov