TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jiří Králíček
Mateřský klub TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození 1976
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
15.5. 19:00 AA189 HBC Ronal Jičín - Dukla Praha 22 : 29
8.5. 16:00 AA182 Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice 23 : 21
26.4. 18:00 AA177 KH ISMM Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice 32 : 26
23.3. 18:00 AA151 Sokol Nové Veselí - Dukla Praha 28 : 23
16.3. 18:00 AA132 HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná 31 : 31
16.2. 10:00 AA104 TJ Cement Hranice - Sokol Nové Veselí 22 : 24
27.1. 10:30 AA086 M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří 26 : 25
5.12. 18:00 AA073 M.A.T. Plzeň - Dukla Praha 24 : 26
24.11. 18:00 AA061 KH ISMM Kopřivnice - Dukla Praha 31 : 22
17.11. 18:00 AA056 HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno 39 : 34
11.11. 17:00 AA052 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín 36 : 30
3.11. 17:00 AA048 TJ Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí 21 : 29
6.10. 17:00 AA026 TJ Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín 21 : 27
30.9. 10:30 AA022 HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 27 : 23
22.9. 18:00 AA017 KH ISMM Kopřivnice - HC ROBE Zubří 31 : 25
Český pohár mužů
15.1. 18:30 AM079 Dukla Praha - HCB Karviná 26 : 29
19.12. 18:00 AM078 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 37 : 22
14.11. 16:30 AM070 Vsetín - HCB Karviná 25 : 38
1.liga ženy
18.5. 13:00 AR131 Sokol V. Meziříčí - SK UP Olomouc 38 : 35
MOL liga žen
11.5. 17:00 AW164 SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba 25 : 23
4.5. 20:00 AW138 DHC Plzeň - Zora Olomouc 30 : 27
27.4. 17:30 AW133 Zora Olomouc - Sokol Písek 28 : 28
26.1. 18:00 AW077 Baník Most - Duslo Šaľa 26 : 22
5.1. 17:00 AW059 SHK Veselí n.M. - Slavia Praha 33 : 25
20.10. 17:30 AW034 Zora Olomouc - DHC Plzeň 27 : 21
ZLJ mladší žáci II.
14.4. 09:30 ZBA001 Otrokovice_s - Napajedla_s 19 : 8
24.3. 15:00 ZBA047 Otrokovice_s - Uherské Hradiště_ch 17 : 27
Další
Kalendář