Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Milan Letev
Mateřský klub Sokol Juliánov
Rok narození 1976
Typ licence Licence A
Platnost licence 23.6.2019
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
4.11. 18:00 AA039 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň 26 : 25
7.10. 18:00 AA030 HBC Strakonice 1921 - Dukla Praha 26 : 26
1.liga muži
24.9. 11:00 AB040 HK Bystřice p.H. - S.Vršovice 29 : 25
2.liga muži JM
3.12. 18:00 AE033 SKKP Brno B - SK Kuřim 28 : 33
26.11. 17:00 AE063 Telnice - Ivančice 34 : 33
29.10. 17:00 AE039 Bohunice - Sokol V. Meziříčí 21 : 21
17.9. 17:00 AE008 Telnice - Bohunice 24 : 22
1.liga starší dorostenci
21.11. 20:30 AG056 Sokol Nové Veselí - Velká Bystřice 31 : 29
30.9. 14:45 AG023 Sokol Nové Veselí - HK Lovosice 23 : 16
2.liga starší dorostenci - M
29.10. 15:00 AI051 Bohunice - Sokol V. Meziříčí 21 : 35
17.9. 15:00 AI010 Sokol Telnice - HBC Olomouc 27 : 26
10.9. 15:00 AI006 Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná 25 : 30
1.liga mladší dorostenci
30.9. 12:45 AJ023 Sokol Nové Veselí - HK Lovosice 36 : 25
30.9. 10:45 AJ022 Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M 27 : 27
2.liga mladší dorostenci - JM
29.10. 13:00 ALA039 Bohunice - Újezd u Brna 27 : 36
10.9. 13:00 ALA006 Bohunice - SKKP Handball Brno A 37 : 30
Český pohár mužů
21.10. 16:00 AM068 Sokol II.Prostějov - Tatran Litovel 24 : 33
28.9. 10:30 AM049 Maloměřice - Žeravice 32 : 19
13.9. 20:00 AM028 Sokolnice - Ivančice 22 : 36
Český pohár žen
14.12. 18:00 AN025 Sokol Poruba - Zora Olomouc 26 : 19
MOL liga žen
11.11. 15:00 AW066 Sokol Písek - Sokol Poruba 20 : 26
16.9. 15:00 AW015 SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa 22 : 23
2.9. 18:00 AW005 Zora Olomouc - Sokol Poruba 23 : 23
Jihomoravská liga mužů
8.10. 11:00 LA017 Újezd u Brna - Uh. Hradiště 21 : 28
Jihomoravská liga st. žáků
26.11. 15:00 LF075 Telnice - Újezd u Brna 36 : 27
23.9. 13:30 LF017 Ivančice - SK Kuřim B 20 : 19
Jihomoravská liga st. žákyní
23.9. 10:30 LG006 Ivančice - Měnín 28 : 17
Jihomoravská liga ml. žáků
26.11. 13:30 LH075 Telnice - Újezd u Brna 24 : 24
29.10. 11:00 LH045 Bohunice B - Újezd u Brna 11 : 32
23.9. 12:00 LH017 Ivančice - SK Kuřim B 19 : 10
Další
Kalendář
16.12. 18:00 Extraliga muži AA073 HC ROBE Zubří - Kopřivnice
14.1. 16:00 MOL liga žen AW090 HK Hodonín - SHK Veselí n.M.