TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Výsledky soutěže 2.liga ženy - západ

jaro 2019 - 22. kolo - výsledky

FK Hvězda Cheb - Ústí n.L. 18.5. 12:30
Lázně Kynžvart - Turnov 18.5. 16:00
Kobylisy B - Č.Budějovice 18.5. 18:00
Astra - Sokol Písek B 19.5. 16:00
DHK Pardubice - S.Vršovice B 19.5. 17:00

jaro 2019 - 21. kolo - výsledky

Turnov - DHK Pardubice 11.5. 16:00
Ústí n.L. - Astra 11.5. 16:00
Sokol Písek B - Kobylisy B 12.5. 13:00
Slavoj Tachov - Lázně Kynžvart 12.5. 14:00
S.Vršovice B - FK Hvězda Cheb 12.5. 18:00

jaro 2019 - 20. kolo - výsledky

FK Hvězda Cheb - Turnov 4.5. 12:30
Lázně Kynžvart - Č.Budějovice 4.5. 16:00
Sokol Písek B - Ústí n.L. 5.5. 13:00
Astra - S.Vršovice B 5.5. 16:00
DHK Pardubice - Slavoj Tachov 5.5. 17:00

jaro 2019 - 19. kolo - výsledky

Č.Budějovice - DHK Pardubice 27.4. 15:00
Ústí n.L. - Kobylisy B 27.4. 16:00
Turnov - Astra 27.4. 17:00
Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb 28.4. 14:00
S.Vršovice B - Sokol Písek B 28.4. 18:00

jaro 2019 - 18. kolo - výsledky

FK Hvězda Cheb - Č.Budějovice 13.4. 12:30
Ústí n.L. - S.Vršovice B 13.4. 16:00
Kobylisy B - Lázně Kynžvart 13.4. 18:00
Sokol Písek B - Turnov 14.4. 13:00
Astra - Slavoj Tachov 14.4. 16:00

jaro 2019 - 17. kolo - výsledky

Č.Budějovice - Astra 6.4. 15:00
Lázně Kynžvart - DHK Pardubice 6.4. 16:00
Turnov - Ústí n.L. 6.4. 16:00
Slavoj Tachov - Sokol Písek B 7.4. 14:00
S.Vršovice B - Kobylisy B 7.4. 18:00

jaro 2019 - 16. kolo - výsledky

FK Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart 30.3. 12:30
Ústí n.L. - Slavoj Tachov 30.3. 16:00
Kobylisy B - DHK Pardubice 30.3. 18:00
Sokol Písek B - Č.Budějovice 31.3. 13:00
S.Vršovice B - Turnov 31.3. 18:00

jaro 2019 - 15. kolo - výsledky

Č.Budějovice - Ústí n.L. 16.3. 15:00
Lázně Kynžvart - Astra 16.3. 16:00
Turnov - Kobylisy B 16.3. 18:00
Slavoj Tachov - S.Vršovice B 17.3. 14:00
DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb 17.3. 17:00

jaro 2019 - 14. kolo - výsledky

Turnov - Slavoj Tachov 9.3. 17:00
Kobylisy B - FK Hvězda Cheb 9.3. 18:00
Sokol Písek B - Lázně Kynžvart 10.3. 13:00
Astra - DHK Pardubice 10.3. 16:00
S.Vršovice B - Č.Budějovice 10.3. 18:00

jaro 2019 - 13. kolo - výsledky

FK Hvězda Cheb - Astra 2.3. 12:30
Č.Budějovice - Turnov 2.3. 15:00
Lázně Kynžvart - Ústí n.L. 2.3. 16:00
Slavoj Tachov - Kobylisy B 3.3. 14:00
DHK Pardubice - Sokol Písek B 3.3. 17:00

jaro 2019 - 12. kolo - výsledky

Ústí n.L. - DHK Pardubice 23.2. 16:00
Kobylisy B - Astra 23.2. 18:00
Sokol Písek B - FK Hvězda Cheb 24.2. 13:00
Slavoj Tachov - Č.Budějovice 24.2. 14:00
S.Vršovice B - Lázně Kynžvart 24.2. 18:00

podzim 2018 - 11. kolo - výsledky

Č.Budějovice - Kobylisy B 8.12. 15:00
Ústí n.L. - FK Hvězda Cheb 8.12. 16:00
Sokol Písek B - Astra 9.12. 15:00
Turnov - Lázně Kynžvart 9.12. 16:00
S.Vršovice B - DHK Pardubice 9.12. 18:00

podzim 2018 - 10. kolo - výsledky

FK Hvězda Cheb - S.Vršovice B 1.12. 12:30
Astra - Ústí n.L. 1.12. 14:00
Lázně Kynžvart - Slavoj Tachov 1.12. 16:00
Kobylisy B - Sokol Písek B 1.12. 18:00
DHK Pardubice - Turnov 2.12. 17:00

podzim 2018 - 9. kolo - výsledky

Č.Budějovice - Lázně Kynžvart 24.11. 15:00
Ústí n.L. - Sokol Písek B 24.11. 16:00
Turnov - FK Hvězda Cheb 24.11. 16:30
Slavoj Tachov - DHK Pardubice 25.11. 14:00
S.Vršovice B - Astra 25.11. 18:00

podzim 2018 - 8. kolo - výsledky

FK Hvězda Cheb - Slavoj Tachov 10.11. 12:30
Kobylisy B - Ústí n.L. 10.11. 16:00
Astra - Turnov 11.11. 11:30
DHK Pardubice - Č.Budějovice 11.11. 12:00
Sokol Písek B - S.Vršovice B 11.11. 15:00

podzim 2018 - 7. kolo - výsledky

Č.Budějovice - FK Hvězda Cheb 3.11. 14:00
Turnov - Sokol Písek B 3.11. 16:00
Lázně Kynžvart - Kobylisy B 4.11. 16:00
Slavoj Tachov - Astra 4.11. 16:00
S.Vršovice B - Ústí n.L. 4.11. 17:30

podzim 2018 - 6. kolo - výsledky

Astra - Č.Budějovice 27.10. 12:00
Ústí n.L. - Turnov 27.10. 18:00
Kobylisy B - S.Vršovice B 27.10. 18:00
Sokol Písek B - Slavoj Tachov 28.10. 15:00
DHK Pardubice - Lázně Kynžvart 28.10. 17:00

podzim 2018 - 5. kolo - výsledky

Lázně Kynžvart - FK Hvězda Cheb 22 : 17
Č.Budějovice - Sokol Písek B 24 : 29
Slavoj Tachov - Ústí n.L. 21.10. 16:00
DHK Pardubice - Kobylisy B 21.10. 17:00
Turnov - S.Vršovice B 21.10. 18:00